Дочка полоненої волонтерки Тайри виборола медаль на Іграх нескорених

22.04.2022

У змаганнях зі стрільби з лука нагороду для України виграла Анна Софія Пузанова – донька української волонтерки та парамедика Юлії Паєвської – «Тайри», яка з 16 березня перебуває у полоні.

Про це пише Суспільне.Спорт.

«Тайра мала б бути разом з командою «Invictus» в Гаазі і брати участь в змаганнях зі стрільби з лука, але 16 березня в Маріуполі вона потрапила в полон. Вчора Ані запропонували символічно взяти участь в змаганнях серед новачків замість мами. Символічно чи ні, але мала перегнала декількох ветеранів, відстріляла 2 дні і сьогодні, в день свого народження, виборола бронзу для України», — написала Софія Калитюк.

Аня розповіла, що мама вчила її стріляти, щоправда, не тренувалась останнім часом. Виникли деякі питання стосовно нагородження, адже ігри, все ж, орієнтовані на ветеранів. Зрештою, Аня розділила медаль зі своєю конкуренткою. На вручені замість трьох спортсменів, вони стояли вчотирьох. Дівчина тримала український прапор і таблицю з іменем мами.

«Нам дійсно було дуже важко приїхати сюди без Юлі Паєвської та Діми Сидорука. Я прошу вас, весь світ, говорити про те, що Юля має повернутися додому!»,  – зізнався срібний призер цих Ігор у командних змаганнях зі стрільби з лука Сергій Калитюк.  

Як пише Сьогодні, Юлія Паєвська – «Тайра» мала бути єдиною представницею збірної України на Іграх нескорених. Вона планувала виступати у змаганнях зі стрільби з лука та пауерліфтингу. Анна Софія не мала виступати на Іграх нескорених, але була допущена до змагань замість своєї матері Юлії Паєвської – «Тайри». Під час Ігор непокорених Пузанова зустрілася з принцом Гаррі – засновником турніру, та розповіла про ситуацію з мамою, яка потрапила в полон до рашистів у Маріуполі.

Новини партнерів