Документальний хіт року «Співає Івано-Франківськ теплокомуненерго» виходить онлайн

Учасник Конкурсу європейських документальних фільмів 10-го Одеського міжнародного кінофестивалю з’явився в онлайн-доступі.

У лютому на онлайн-платформі Takflix.com виходить комунальна трагікомедія Надії Парфан «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго». Ціна одного перегляду становить 50 гривень. Онлайн-квиток відкриває доступ до фільму в будь-якій точці світу. Іноземні глядачі можуть дивитися стрічку мовою оригіналу з англійськими, французькими чи польськими субтитрами. 

«Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» – повнометражний документальний дебют Надії Парфан. Фільм розповідає про хор, у якому співають диспетчери, ремонтники, слюсарі й бухгалтери комунального підприємства.

Початок опалювального сезону вносить корективи у графік репетицій і ставить перед комунальниками все складніші випробування. Події фільму розгортаються на тлі котелень і виробничих цехів та показують несподівану поезію комунальних буднів: взаємини зі споживачами, аварійні виїзди та народний спів.

Саундтрек фільму створила українська електронна артистка Grisly Faye (Марго Кулічова).

Українська прем’єра стрічки «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» відбулась на ювілейному 10-му Одеському міжнародному кінофестивалі, де вона брала участь у Конкурсі європейських документальних фільмів.

У жовтні фільм отримав приз «Кіноколо» від Спілки кінокритиків України як найкращий документальний фільм 2019 року. Дебют Надії Парфан також став першим українським документальним фільмом, який придбав японський телеканал NHK – найбільший телевізійний мовник у Південно-Східній Азії.

У лютому разом із глядачами «Такфліксу» фільм зможуть подивитися 50 мільйонів азійських домогосподарств.

«Співає…» стане другим фільмом на «Такфліксі» – новій онлайн-платформі, що створена для легального перегляду українського кіно.

Партнери проєкту: НВ, 86PROKAT.

Unsubscribe