Домагався та побив фанатку: соліст гурту Rammstein Тілль Ліндеманн потрапив у скандал

30.05.2023

Соліста гурту Rammstein Тілля Ліндеманна звинувачують у сексуальних домаганнях та побоях після концерту у Вільнюсі (Литва). Дівчина, на ім’я Шелбі Лінн опублікувала фото синців

За словами Шелбі Лінн, її разом з іншими дівчатами покликали на вечірку після виступу гурту, де Тілль Ліндеманн наливав текілу. Потім її нібито покликав один зі співробітників, щоб зустрітися з Ліндеманном.

Дівчина хвилювалася, що її спонукатимуть до сексу зі співаком, проте її запевнили, що нічого не буде. Утім, як пише Лінн, Ліндеманн усе ж нібито домагався до неї й розлютився на дівчину через те, що вона йому відмовляла, тому він закричав на неї та побив.

«Синці, зокрема те, що схоже на сліди пальців від захоплення. Я не знаю, коли зʼявилися ці синці, бо я була під впливом чогось, зовсім не в собі», — написала дівчина.

Гурт Rammstein відреагував на звинувачення дівчини й заявив, що такого не могло бути.

«Що стосується звинувачень, які розповсюджуються в мережі про Вільнюс, ми можемо виключити, що те, про що говорять, сталося у нашій команді. Ми не знаємо про жодні офіційні розслідування», — зазначили в акаунті Rammstein у Twitter.

Новини партнерів