Доповнена реальність: 8 корисних додатків для дітей

Книга, квест, музей та тренажер гри на піаніно

Додатки, які роблять цікаві речі ще цікавішими, реальність ще реальнішою, а нас — ще розумнішими, дуже популярні цього року, й будуть набирати обертів надалі. Отже, ми хочемо розповісти вам про деякі корисні утиліти, які могли б навчити чомусь новому та корисному вас та ваших дітей, й продемонструвати, наскільки неймовірними є світ та ми самі.

Аліса в країні чудес

Видання «Аліси в країні чудес» з ілюстраціями Євгенії Гапчинської та технологією доповненої реальності може перетворити вечір сімейного читання на захоплюючу подорож всесвітом Льюїса Керрола. Досі лиш завантажити у смартфон додаток «Wonderland — AR» з play.google.com або з itunes.apple.com, і вперед за білим кроликом! Вартість книги: 224 грн. Придбати її можна на yakaboo.ua.

Memrise: Language Learning

Розробники цієї програми гарантують, що ви легко зможете вивчити іноземну мову, наприклад, англійську, французьку, іспанську, німецьку, польську, арабську, японську, корейську. Утиліта щодня буде демонструвати відео за участі носіїв мов, пропонуватиме різні вправи у ігровій манері, завдяки яким ви швидше запам’ятаєте слова та фрази. А все завдяки новітнім нейролінгвістичним методикам, які були використані творцями утиліти. Завантажити можна безкоштовно із itunes.apple.com та play.google.com.

Player Piano 3D

Тренажер навчить виконувати тисячі мелодій. Також він дозволяє вчитися грати на справжньому інструменті. Для цього треба піднести телефон до справжніх клавіш, і програма підкаже, яку клавішу й коли слід натискати, щоб зіграти композицію. Утиліта коштує $19,99 на itunes.apple.com.

Sky Guide AR та SkyView

Раніше астрономи усе життя присвячували тому, щоб вивчити та дослідити купку планет чи одну-єдину зірку, але сьогодні програма Sky Guide дозволить дізнатися про мільйони зірок все, та навіть більше. А ще додаток може відрізнити супутник від комети, чи сигнальних вогнів літака. Якщо завантажите його, увімкнете камеру та наведете телефон на нічне небо, то Sky Guide миттєво з’єднає зірки у сузір’я, а також видасть усю відому інформацію про планети із Сонячної системи. Коштує гід на itunes.apple.com всього лише $2,99. Для пристроїв Android є аналогічний додаток під назвою  SkyView, який безкоштовно можна завантажити з play.google.com.

Amon

Додаток, який працює на основі технології доповненої реальності, познайомить із унікальними витворами мистецтва, які зберігаються в різних музеях по всьому світі. Але ви зможете побачити їх будь-де: вдома, на вулиці, в школі. Не забудьте вдягнути навушники, щоб прослухати цікаві відомості про статуї, створені майстрами давніх цивілізацій. Утиліта коштує $2,99 на itunes.apple.com.

Human Anatomy Atlas 2018

Віртуальна енциклопедія запросить вас у подорож тілом людини. Вам варто завантажити додаток, навести телефон, скажімо, на стіл або на підлогу, й у ту ж саму мить на поверхні з’явиться тіло «піддослідного», яке ви у деталях зможете вивчати. Утиліта дозволить розібратися, як функціонують органи чуття, внутрішні органи, кінцівки, як працює організм жінок та чоловіків, надасть інформацію щодо кожної м’язи, кістки, системи організму й т.ін. Коштує програма на itunes.apple.com. $24,99. На play.google.com ми знайшли попередню версію атласу — 2017 року. Коштує вона 700 грн.

Alice in Wonderland AR quest

Щоб пройти крутий квест разом із Алісою, Капелюшником, білим Кроликом та Чеширським котом, вам необхідно завантажити додаток із itunes.apple.com до iPhone (програма сумісна із з iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone SE, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X) та дозволити йому підключитися до камери телефону. Просто перед вами на підлозі з’явиться кроляча нора, на меблях виростуть квіти, а кімната перетвориться на казковий ліс. Ваше завдання — бігти за Кроликом, виконувати завдання та заробляти бали. Гра є безкоштовною. Розробники попереджають — місце для гри має бути максимально безпечним.

— Читайте також: Підготовка до ЗНО: 11 ресурсів, що стануть у нагоді

Мы в Facebook