Джамала стала героїнею документального фільму «Голосу Америки»

Голос Джамали є одним з найгучніших на міжнародній арені

23.02.2024

Життя співачки під час війни в Україні висвітлив «Голос Америки». Світова премʼєра документальної стрічки відбудеться у другу річницю повномасштабного вторгнення. Про це Джамала розповіла на своїй офіційній сторінці у Facebook.

«Голос Америки» зняв фільм про життя Джамали під час повномасштабної війни. Він транслює моменти від самого початку, коли співачка вивозить дітей за кордон, і потім, коли вона бере участь у міжнародних концертах і закликає допомагати Україні.

«Цей фільм насправді не про мене, він про нас, про Україну, він показує моїми очима те, що відбувалося з нами за ці два роки. Для мене велика честь, що журналістка “Голосу Америки” Бет Мендельсон виявила бажання знімати про мене документальну стрічку. Цей фільм про Україну, він про кожного з нас, про те, як наші жінки з дітьми виїжджали, коли почалася війна, як усі боролися, як артисти постійно їздять на благодійні заходи і збирають на ЗСУ», — розповіла Джамала в «Брифінгу «Голосу Америки».

Читайте також: Джамала виступила у Німеччині та зібрала 67 млн євро для потреб ЗСУ

Джамала вважає, що цей документальний фільм може стати в рівень з іншими документальними стрічками про війну, такими як «20 днів у Маріуполі» та «Довга доба».

Долучайтесь до наших соцмереж, аби бути в курсі усіх важливих новин та подій: Facebook, Telegram, Instagram