Еліна Світоліна про турнір в Окленді, щастя та жирафів

Тенісистка піднялася в світовому рейтингу після Нової Зеландії

09.01.2024

Нещодавно на турнірі WTA 250 в Окленді Еліна Світоліна потрапила до фіналу, але у напруженій боротьбі поступилася третій ракетці світу та чемпіонці US Open 2023 Коко Гофф із США. Про це повідомляє Sport.ua.

Проте за два роки на турнірі в Окленді українська тенісистка стала єдиною, кому вдалося взяти сет у Коко і таким чином перервати низку перемог американки із 18 виграних партій. Крім того, попри втому і поразку, перша ракетка України піднялася на дві позиції у світовому рейтингу і тепер посідає 23-тє місце.

«Врешті-решт було б дивом, якби я виграла, тому що я почувалася так, як в останні кілька днів, а вранці ледь могла підняти ноги. Усе, що сталося, було бонусом, і я щаслива», — сказала Еліна.

Пізніше на своїй сторінці в Instagram тенісистка поділилася враженнями від подорожі до Нової Зеландіїї.