Energy Girls. Для студенток проведуть енергетичний хакатон 

Центр “Розвиток КСВ” (ініціатива Дівчата STEM) вдруге проведе онлайн-хакатон «Як зацікавити дівчат енергетикою». Учасницями події можуть стати студентки віком від 16 до 24 років.

Опитування учасниць першого хакатону показало, що найбільшою перепоною для вступу на енергетичні спеціальності є гендерні стереотипи, невпевненість у власних силах та низький доступ до інформації про сферу енергетики. 

Мета хакатону — допомогти дівчатам подолати існуючі стереотипи, підвищити рівень обізнаності про енергетичні професії та розповісти про можливості побудови кар’єри в енергетиці. Під час події учасниці навчаться розробляти та презентувати власні проєкти через командну роботу, ознайомляться з поняттям дизайн-мислення та зустрінуться з успішними жінками, які реалізують себе  у сфері енергетики. 

Три дні хакатону  — це занурення у:

  • командну роботу під супроводом менторок;
  • розробка та презентація командних проєктів на тему «Як зацікавити дівчат шкільного віку енергетичною сферою?”
  • зустрічі з жінками, які побудували успішну кар’єру в енергетиці;
  • майстер-класи з гендерної рівності та дизайн-мислення;
  • консультації щодо можливостей для молоді, тощо. 

Реєстрація та подача мотивацій триває до 11 квітня включно за посиланням

Експертне журі відбере 40 дівчат для участі у хакатоні. Результати відбору будуть оголошені 14 квітня на сторінці Дівчата STEM у Facebook.

Захід організовується в рамках грантової ініціативи «Дівчата в енергетиці», що реалізується за підтримки USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ).