Фільм українки Надії Парфан «Це побачення» покажуть у конкурсній програмі Берлінале

16.01.2023

Короткометражний ігровий фільм української режисерки Надії Парфан «Це побачення» (It’s a Date) відібрали до міжнародного короткометражного конкурсу 73-го Берлінського кінофестивалю, що відбудеться 16-26 лютого 2023 року.

«Це побачення» — перша ігрова стрічка Надії Парфан про столицю країни, в якій триває повномасштабна війна, але не припиняється життя у всіх його проявах.
На світанку Києвом із шаленою швидкістю мчить авто. Коли воно нарешті гальмує, з машини виходить людина у камуфляжі. На неї чекають.
Головну роль у фільмі зіграла українська громадська діячка, засновниця маріупольської платформи «ТЮ», організаторка руху «Донецьк — це Україна», дизайнерка Діана Берг.
Продюсерами фільму є Ілля Гладштейн та Надія Парфан (Phalanstery Films), а також Ірина Ковальчук (Radar Films). «Це побачення» є першим проєктом власного виробництва онлайн-кінотеатру Takflix.com.
Після Берлінале фільм вийде онлайн на британській платформі Nowness.com і в українському онлайн-кінотеатрі Takflix.com разом з іншими стрічками спецпроєкту Ukrainian Talents at Nowness.

«Це побачення» зняли у межах українсько-британського спецпроєкту Ukrainian Talents at Nowness за підтримки Британської ради в Україні в межах Сезону культури Велика Британія/Україна, німецького культурного центру «Ґете-Інститут» та шведської кінокомпанії Story AB.

Як повідомлялось, Надія Парфан — українська режисерка, зняла фільми «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго», «Жінки, що грають в ігри», «Reve ta Stohne on tour», «Я не хотіла робити фільм про війну». Наприкінці 2019 року, у новорічну ніч, запустила онлайн-кінотеатр українського кіно Takflix, оскільки, за її словами, «платформи, які існували, не були готові показувати дебютний документальний фільм української режисерки».