«Фонд Маша» запустив онлайн-проєкт психологічної підтримки українок

Пілотна група жінок уже почала заняття, які «Фонд Маша» проводить у колаборації з Українською спілкою професійних тілесно орієнтованих психотерапевтів.

Уже майже рік «Фонд Маша» бере під крило та повертає до життя жінок та дітей, які постраждали від війни, у проєкті «Незламна мама». Три тижні спеціалісти з травми та досвідчені психотерапевти стабілізують психічний стан українок. Потім вони їдуть додому чи до місць, які стали для них тимчасовим прихистком. І це повернення в реальність буває дуже складним.

«Ми чутливі до запитів наших дівчат. Завжди збираємо фідбек і підтримуємо зв’язок після проєктів, — говорить голова «Фонду Маша» Тетяна Мураткіна. — Одним із таких запитів стала психологічна підтримка для жінок, які повернулися додому після «Незламної мами». Тож ми зробили онлайн-продовження програми: зустрічі, які допомагають зосередитися на собі, своїх переживаннях та пропрацювати через комплекс вправ напругу в тілі. Війна триває, викликів не стає менше, а «Фонд Маша» залишається надійним острівцем підтримки та турботи про українок».

«Незламна мама. Жити далі» — це два місяці підтримувальних групових зустрічей та індивідуальних консультацій зі спеціалістами з Української спілки професійних тілесно орієнтованих психотерапевтів. За дев’ять занять вони допоможуть жінкам адаптуватися до нових реалій, опанувати свої емоції, покращити стосунки з близькими і налагодити нові зв’язки з оточуенням, навчитися контролювати свій емоційний стан.

«Зараз онлайн-курс проходить пілотна група жінок — «випускниць» «Незламної мами». А надалі ми плануємо масштабувати цей проєкт і запрошувати до нього всіх українок, яким потрібна допомога», — наголошує Тетяна Мураткіна.

Місія Фонду — відродження жінок заради відродження України. І щоб поставити на ноги ще більшу кількість жінок, Фонду потрібна допомога і великого бізнесу, і всіх небайдужих громадян. Якщо ви хочете зробити внесок у ментальне здоров’я українок, вам сюди.