Фонд «Таблеточки» разом з благодійниками збирає мільйон гривень, який подвоїть Фонд Бориса Ложкіна, щоб допомогти дітям у боротьбі за дні народження без раку

Раку не місце на дитячому святі

31.05.2021

Мільйон гривень, зібраний фондом “Таблеточки” та благодійниками на допомогу онкохворим дітям, буде подвоєний партнером благодійної акції — Фондом Бориса Ложкіна.

В Україні щороку діагностують 1000 нових випадків онкології у дітей. Цей діагноз ставить під питання їх дитинство і майбутні дні народження. 

До міжнародного Дня захисту дітей фонд «Таблеточки» запускає благодійну кампанію спільно з Фондом Бориса Ложкіна. Мета — зібрати мільйон гривень на допомогу онкохворим дітям, а Фонд Бориса Ложкіна подвоїть кожен внесок. Таким чином, на лікування онкохворих дітей піде вже два мільйони. 

Один з героїв кампанії — підопічний «Таблеточок» Женя. 8-го червня Жені виповниться 7 років. Він вже ходить до школи та живе повноцінним життям. Саме завдяки допомозі благодійників Женя переміг рак і тепер святкує дні народження без хвороби.

Боротьба з раком — зовсім не дитяча справа. Подолати рак можна лише спільними зусиллями. Просто зараз допомоги потребують сотні онкохворих дітей, справжніх супергероїв, які борються з раком, як колись Женя. 

Доєднатися до доброї акції та поділитися своєю силою з дітьми, що борються з раком, можна тут.

«Таблеточки» — благодійний фонд, який вже 10 років допомагає онкохворим дітям в Україні. Фонд працює в чотирьох напрямках: адресна допомога сім’ям, системна допомога дитячим онковідділенням, захист прав дітей і професійний розвиток медичного персоналу. Щомісяця під опікою фонду перебувають 500 сімей і 21 онковідділення по всій Україні. За час роботи фонду більше 5000 сімей отримали адресну допомогу.

Благодійний Фонд Бориса Ложкіна був заснований у 2014 році Борисом Ложкіним та Надією Шаломовою. Місія Фонду — творити майбутнє. Фонд фокусується на порятунку дитячих життів та підтримці обдарованої молоді.

Фонд також багато років допомагає підопічним «Таблеточок» боротися з раком.