Форум жіночого лідерства SUPERWOMAN повертається у Київ з новою темою

Як мислять переможці?

Глобальний форум жіночого лідерства Superwoman пройде у столиці 6-7 квітня під темою The Winners.

SUPERWOMAN Forum — глобальний форум жіночого лідерства у форматі Women2Women, який відбувається у сімох містах України та країнах Балтії. Це унікальна work & life balance подія, що об’єднує на одному майданчику бізнеследі, топменеджерок, інфлюенсерок, журналісток, коучерок, психологинь та представниць інших професій для створення мотиваційної атмосфери співпраці та підтримки.

Вже у квітні на SUPERWOMAN Forum говоритимуть про мислення переможця як спосіб роздумів та поглядів, який спрямований на досягнення успіху, про стратегії win-win у бізнесі та житті, а також про ментальне здоровʼя, красу та стресостійкість у час турбулентності.

Processed with VSCO with hb2 preset

Серед спікерок форуму: Ольга Полякова (співачка, телеведуча, акторка), Аніта Луценко (найвідоміша тренерка України, майстер спорту), Марина Авдєєва (керівна акціонерка «Арсенал Страхування»), Надія Матвєєва (телеведуча каналу СТБ, коучерка, інфлюенсерка), Наталя Холод (засновниця та CEO агенції комунікацій «ВАРТО»), Анжела Запорожець (засновниця компанії NO TABOO), Ольга Руднєва (CEO Superhumans Center), Уляна Пчолкіна (громадська діячка, активістка у сфері прав людей з інвалідністю, членкиня правління ГО «Група активної реабілітації»), Олена Борисова (керівна партнерка та СЕО Gastrofamily), Лідія Білас (засновниця мережі освітніх проєктів «МрійДій») та інші.

Партнери форуму:

  • Генеральний партнер — UKRSIBBANK
  • Бізнес-партнер — Біржовий Університет
  • Генеральний beauty партнер — Grand Cosmetic
  • PR-партнер — Агенція комунікацій «ВАРТО»
  • Ексклюзивний медіапартнер — WoMо

Форум SUPERWOMAN відбудеться у гібридному форматі, детальніше з програмою та біографіями спікерок можна ознайомитися на сайті. Організатори запрошують зібратися разом на 2 дні перезавантаження, нетворкінгу та заряду мотивації рухатися вперед та вгору.