Гарантія радості: 7 надзвичайних книжок для дітей

Найкращі подарункові новинки

Найкращий подарунок — книжка. Ви теж так вважаєте? Але якщо йдеться про дитячу книжку, вона має бути дійсно надзвичайною, аби витримати конкуренцію з подарунками у вигляді бейблейдів і ляльок LOL. Як знайти нові книжки з «гарантією радості»?

Можна керуватися авторитетом авторів чи ілюстраторів. Меморіальна премія імені Астрід Ліндгрен — одна з найпрестижніших нагород в області дитячої літератури. В цьому році від України на премію було номіновано дитячу письменницю Зірку Мензатюк та ілюстратора Костя Лавро. А можна прислухатися до книжкових оглядачів, які також є батьками, що дарують своїй малечі книжки.

Як я руйнувала імперію

Зірка Мензатюк, «Видавництво Старого Лева»

Знакова книжка для підлітків. Це перша українська повість для юних читачів про роки, які передували краху радянської імперії. Як це було — бути підлітком в ті буремні часи? Як жили тоді люди, чого боялися, чого прагнули? Навіщо ця книжка молодим? Щоб вони краще зрозуміли нас і нашу юність, щоб вони зрозуміли, як народилася Україна і хто ж зруйнував імперію?

Улюблені вірші. 3-й том

Григорій Фалькович, Ліна Костенко, Сергій Боднар, Л. Керн, Карина Лінова, Леонід Глібов, Микола Вороний, Ніла Стефурак, Анатолій Марущак, Павло Тичина, Анатолій Костецький, Ірина Жиленко, Валентина Каменчук, Віра Правоторова, Галина Малик, Ванда Хотомська, Микола Вінграновський, Василь Шаройко, Спайк Малліган, Славко Черчик, Клод Руа та інші, «А-Ба-Ба-Га-Ла-Ма-Га»

«Улюблені вірші» — надзвичайно популярні збірки найкращих поетичних творів для дітей. Різні автори, різні ілюстратори, в кожного свій стиль і свої цікаві образи та герої. Серед ілюстраторів — Кость Лавро, персонажі якого є завжди яскравими, характерними і живими.

Хоробрі зайці у джунглях

Ольга Черепанова, Анна Сарвіра, «Glowberry»

Креативний продакшн Glowberry знає як зробити дитячу книжку задоволенням на всі 360 градусів: то у них мобільні додатки до книжок, то наразі готується до випуску мультик (у мережі вже викладено тизер мультсеріалу, який можна цілком розцінювати як повноцінну серію з сюжетом і веселою пісенькою). Так-так, до чудової новинки про хоробрих зайців, які подорожували до джунглів аби зустріти багато нових друзів — тварин, зовсім не схожих на зайчиків. Вся історія базується на емпатії та взаємодії, а в самій книжці є гарнесенькі інтерактивні віконечка з сюрпризами.

Тіло людини

Клодін Ґастон, Крістіан Камара та Жеремі Клейс, «Artbooks»

Пізнавальна книжка-гра розкриє дітям всі таємниці роботи нашого організму. Як рухається в легенях повітря, куди мчить кров по артеріях, як тілом подорожує вода і що роблять мікроби? 17 захоплюючих лабіринтів для того, аби дізнатися про все це і багато чого іншого.

100 фактів про космос

#книголав

Неймовірно цікава книжка, яка дає не просто факти про космос. Це цікаві, наочно і дотепно подані факти, про які ви ніде більше не дізнаєтеся. Тобто, так наочно й цікаво вам не буде ніде, як на сторінках цієї книги. Як використовувати астероїди, які малі планети, крім Плутона є в Сонячній системі, чи справді астронавти вживають увесь політ одну й ту саму воду, яку фільтрують спеціальні системи космічного корабля? Надзвичайно пізнавально!

Мікробот і той, кого нема

Олег Чаклун, «Фонтан казок»

Це вже четверта книжка про Мікробота, уся серія має неймовірний успіх. Маленький золотистий робот-іншопланетянин — справжній супергерой. Цього разу нас чекають карколомні мандрівки в часі: від дня створення Робопланети до… кількох митей перед тим, як вона має загинути. Надсучасні технології, суперможливості, дива техніки органічно поєднуються в новій книжці найтаємничішого сучасного українського дитячого письменника Олега Чаклуна з живими традиціями доброї казки.

Як Грицик Муху-Нехочуху переміг

Юлія Ілюха, «Моноліт-Bizz»

Біотехнології та магія — зброя маленького та відважного Грицика. Разом з ним діти дізнаються, хто поширює небезпечний вірус, навчаться застосовувати секретне заклинання, та врятують секретні джунглі. Крім того, книжка навчить й іншим, не менш важливим, речам: бути сміливим і вірити у власні сили, вільно спілкуватися з однолітками, швидко долати поганий настрій, допомагати друзям і радіти успіху. До речі, ця книжка увійшла до довгого списку номінантів на кращу дитячу Книгу року ВВС-2018.

— Читайте також: Умники-разумники: Как выбрать книгу, которая заинтересует ребенка

Мы в Facebook