Гарві Вайнштайна звинуватили в ще 11 випадках сексуального насильства

Якщо Вайнштайна визнають винним, йому може загрожувати ще 140 років за ґратами

У Лос-Анджелесі відбувся суд над американським продюсером Гарві Вайнштайном, де його звинуватили в ще 11 випадках сексуального насильства.

Про це повідомляє BBC.

Нині 70-річний чоловік відбуває покарання у вигляді 23 років у в’язниці в Нью-Йорку. Його засудили за напади на сексуальному підґрунті, зокрема за зґвалтування. Тепер Вайнштайна звинувачують у нападах і зґвалтуванні, які сталися в готелях Лос-Анджелеса в період 2004–2013 років.

Продюсер відкинув усі звинувачення й заявив, що його сексуальні стосунки були за згодою. Адвокат Вайнштайна сказав пресі, що останні звинувачення щодо Західного узбережжя «виникли багато років тому» й не можуть «бути обґрунтовані або підтверджені будь-якими судово-медичними доказами» чи «достовірними свідками».

Якщо Вайнштайна визнають винним, йому може загрожувати ще 140 років за ґратами.

З 2017 року понад 80 жінок звинуватили Гарві Вайнштайна в домаганнях і насильстві. Серед них були, зокрема, й Анджеліна Джолі, Ґвінет Пелтроу, Дженніфер Лоуренс. Скандал із Вайнштайном призвів до створення руху #MeToo, у межах якого жінки розповідали про пережитий ними досвід домагань чи зґвалтувань.