Пес Гермес написав казку для бізнесу, щоб побудувати стаціонар для кішок та котів у “Сіріусі”

30.11.2021

Пес-блогер Гермес та “Спільнота pet-friendly людей” вирішили зробити новорічне диво та допомогти реконструкції найбільшого в Україні притулку у “Просторі адопції для тварин”. Диво стане можливим, якщо компанії долучаться та подарують своїм працівникам або партнерам корисну та цікаву книгу “Поради від пса Гермеса, як жити з людиною”. Щоб побудувати стаціонар для котиків у найбільшому притулку в Україні, потрібно зібрати всього 150 тисяч гривень. 

Наразі 300 котиків не мають окремого місця для лікування під час хвороби. “Новорічний ніс” — це казка зі щасливим кінцем, бо в ній компанії погодилися придбати книгу “Поради пса Гермеса, як жити з людиною” і таким чином зібрали кошти для створення стаціонару для котів. Але як воно станеться у реальності — все залежить від тих, хто читає цю казку.

Я не міг залишити котиків на самоті. Хочу створити справжнє новорічне диво. І для цього потрібно лише трішечки. Купити 800 книжок. Співробітники отримують веселу книгу-інструкцію про мову їхніх собак та котів, та ще зможуть особисто відчути важливі зміни, часткою яких вони стали завдяки їхній компанії, — каже Гермес.

Як каже письменник, без дива тут не обійтися, але одна книжечка — це лише наш із вами сніданок або обід. А для хворих тваринок це спосіб врятувати життя. 

Прочитати казку можна тут  

Нагадаємо, українська спільнота pet-friendly людей презентувала першу в Україні освітньо-гумористичну книгу про виховання людини “Поради від пса Гермеса, як жити з людиною”. Автором книги став пес-письменник та блогер Гермес. Ще кілька років тому Гермес був безхатнім, але потім завів собі людину. Тепер він ділиться своїм, безумовно, корисним досвідом з іншими тваринами. 

Скласти справжній довідник зі співіснування дволапих та чотирилапих песику допомогли експерти з зоопсихології, каністерапії, кінології та інші — тобто люди, які все життя присвятили вивченню хвостів, і вже з цієї причини заслуговують на високу довіру. А просунути ідею і залучити більше людей до pet-friendly спільноти допомагають культурні діячі, лідери думок, власники бізнесів. 

Частка коштів з продажу книг йде на реконструкцію найбільшого притулку в Україні “Сіріус” у “Просторі адопції тварин”, щоб зменшити кількість безпритульних тварин. Засновники спільноти шукають pet-friendly бізнесменів, менторів та інвесторів, щоб допомогти розробити бізнес-план нового простору. 

Книга коштує 250 гривень, придбати її можна за посиланням. Але будьте обережні, бо після читання книги виникає сильне бажання взяти безхатню тварину 🙂

Про “Сіріус”

Найбільший притулок в Україні, який допомагає тваринам понад 20 років та в якому мешкають більше ніж 3200 собак та котів. Кожного року до 800 тварин знаходять свою людину, а понад 750 тварин живуть у притулку все життя – 10‑15 років.

Для забезпечення якісних умов проживання тварин необхідно понад 1 млн гривень на місяць.

Наразі притулок знаходиться в постійному пошуку пожертв, щоб забезпечити тварин їжею та вакцинами, зробити обробку від паразитів, підтримувати технічний стан вольєрів.