Гілларі Клінтон підтримала прем’єр-міністерку Фінляндії, яку розкритикували через відео з вечірки

01.09.2022

Гілларі Клінтон підтримала прем’єр-міністерку Фінляндії Санну Марін, яку розкритикували через відео, де вона танцює на вечірці.

Клінтон опублікувала твіт і додала фото, на якому танцює на вечірці в Картахені 10 років тому. У той час Клінтон займала посаду держсекретарки США. Марін відреагувала на твіт «серцем».

«Як колись сказала Енн Річардс, Джинджер Роджерс зробила все, що зробив Фред Астер. Вона просто зробила це задом наперед і на високих підборах. Ось я в Картахені, у межах зустрічі як державна секретарка. Продовжуйте танцювати, Санно Марін», – написала Гілларі.

На фото колишня перша леді США відпочиває на вечірці в колумбійському нічному клубі. У той час фото потрапило в газети, які писали, що на вечірці Клінтон також пила пиво й танцювала румбу.

Нагадаємо, прем’єр-міністерка Фінляндії зіткнулася з критикою після того, як у мережі з’явилося приватне відео, на якому вона танцює на вечірці. Згодом Марін повідомила, що пройшла тест на наркотики «для власного правового захисту». Жінки запустили флешмоб на її підтримку.

Новини партнерів