Жінки публікують відео з вечірок на підтримку прем’єр-міністерки Фінляндії

Міністерку розкритикували через відео на вечірці і у соцмережах запустили флешмоб на її підтримку

Користувачки соцмереж запустили флешмоб на підтримку прем’єр-міністерки Фінляндії Санни Марін.

Раніше Марін розкритикували за відео з вечірки, де вона співає й танцює з друзями, пише Vice. На відео показано, як Марін танцює й співає з друзями на вечірці. Після оприлюднення ролику прем’єр-міністерка зіткнулася з критикою урядовців, які не підтримують її політику. Деякі з них навіть закликали її пройти тест на наркотики.

Згодом Марін оголосила, що пройшла тест на наркотики, «щоб очистити свою репутацію», коли політичні опоненти стверджували, що вона спілкувалася з людьми, які вживали заборонені речовини.

«Я не вживала нічого, окрім алкоголю. Я танцювала й співала – цілком законні речі. У мене є сім’я, у мене є робота і я маю вільний час, щоб провести його з друзями. Усе майже так само, як і в багатьох людей мого віку», – сказала Марін.

Жінки з різних країн почали публікувати відео, на яких вони насолоджуються вечірками, щоб підтримати Марін. Під відео вони додають хештег #SolidaritywithSanna. Деякі з них також згадують міністрів з інших країн, яких не критикували, а навпаки, хвалили, коли бачили на вечірках.