ГО «Землячки» разом із психологинею Ганною Гавриш та командою кваліфікованих спеціалістів запустили лінію психологічної підтримки для захисниць.
Щодня ми працюємо на інфофронті, виствілюючи подвиги українських жінок та впливаючи на світову спільноту інформаційно.
Ми просимо нас підтримати, аби ми й надалі могли виконувати нашу місію на шляху до української перемоги
Підтримати womo.uaУ межах проєкту кожній захисниці, яка звертається по допомогу, нададуть 8-10 сесій із психологом, кожна з яких триватиме 50 хвилин і буде підібрана під запит військовослужбовиці.
«Кожна з нас має право відчувати і проживати різні почуття. І якщо на службі необхідно бути сильною і сміливою, то на зустрічі з психологом можна бути будь-якою. В “онлайн-кабінетах” ми можемо зустрітися із вразливістю і сумом, з розчаруванням і очікуваннями. Кожна захисниця зможе висловитися і бути почутою. Цей проєкт про прийняття і м’який супровід у складний час. Це маленький острівець спокою у вирі безкінечних боїв. І 50 хвилин для кожної, щоб побути в контакті з собою», — каже головний психолог проєкту «Землячки. Український фронт» та куратор з індивідуальних консультацій Ганна Гавриш.

Індивідуальні консультації відбуваються в онлайн-режимі з будь-якого окопу і позиції. Для того щоб зв’язатися з фахівцем, захисниці необхідно лише написати повідомлення у Телеграм за номером: +380 68 800 5265.
Від березня 2022 року громадська організація «Землячки» підтримує захисниць на фронті амуніцією, формою, взуттям та боксами із «жіночою» гуманітаркою.
Свежие новости
- Повернення після декрету під час війни: топ-виклики для професійного зростання
- В Україні скасували цьогорічну державну підсумкову атестацію
- На конкурсі Miss Charm-2023 Україну представить Анастасія Панова з Дніпропетровщини
- Конкурс для підприємиць «Створено жінками»: переможниця отримає 100 тисяч гривень
- Олена Гончарук перемогла у конкурсі на посаду керівника «Довженко-Центру» Новости на главной
«Ми закриваємо ті ніші, в яких бачимо попит у запитах від жінок-військових. Спочатку це були засоби особистої гігієни, форма і взуття за розміром та полегшена амуніція. Пізніше ми дослідили питання військової форми і зрозуміли, що чоловічі лекала не підходять жіночій фізіології, тож розробили свою лінію жіночої військової форми, яку передаємо захисницям безкоштовно. Тепер, коли закриття базової піраміди потреб більш-менш налагоджено, додаються не менш важливі запити щодо психологічної підтримки для жінок-військових», — розповідає співзасновниця ГО «Землячки» Ксенія Драганюк.