ГО «Землячки» запустили лінію з психологічної підтримки захисниць

16.01.2023

ГО «Землячки» разом із психологинею Ганною Гавриш та командою кваліфікованих спеціалістів запустили лінію психологічної підтримки для захисниць.

У межах проєкту кожній захисниці, яка звертається по допомогу, нададуть 8-10 сесій із психологом, кожна з яких триватиме 50 хвилин і буде підібрана під запит військовослужбовиці.

«Кожна з нас має право відчувати і проживати різні почуття. І якщо на службі необхідно бути сильною і сміливою, то на зустрічі з психологом можна бути будь-якою. В “онлайн-кабінетах” ми можемо зустрітися із вразливістю і сумом, з розчаруванням і очікуваннями. Кожна захисниця зможе висловитися і бути почутою. Цей проєкт про прийняття і м’який супровід у складний час. Це маленький острівець спокою у вирі безкінечних боїв. І 50 хвилин для кожної, щоб побути в контакті з собою», — каже головний психолог проєкту «Землячки. Український фронт» та куратор з індивідуальних консультацій Ганна Гавриш.

Індивідуальні консультації відбуваються в онлайн-режимі з будь-якого окопу і позиції. Для того щоб зв’язатися з фахівцем, захисниці необхідно лише написати повідомлення у Телеграм за номером: +380 68 800 5265.

Від березня 2022 року громадська організація  «Землячки»  підтримує захисниць на фронті амуніцією, формою, взуттям та боксами із «жіночою» гуманітаркою.

«Ми закриваємо ті ніші, в яких бачимо попит у запитах від жінок-військових. Спочатку це були засоби особистої гігієни, форма і взуття за розміром та полегшена амуніція. Пізніше ми дослідили питання військової форми і зрозуміли, що чоловічі лекала не підходять жіночій фізіології, тож розробили свою лінію жіночої військової форми, яку передаємо захисницям безкоштовно. Тепер, коли закриття базової піраміди потреб більш-менш налагоджено, додаються не менш важливі запити щодо психологічної підтримки для жінок-військових», — розповідає співзасновниця ГО «Землячки» Ксенія Драганюк.