ГО «Землячки» зібрала 12,6 млн грн на пошиття 2000 комплектів зимової форми для захисниць

24.01.2023

ГО «Землячки» зібрала 12,6 млн грн на виготовлення 2 тисяч комплектів жіночої тактичної теплої форми. Перші комплекти від 3MLCHK вже гріють захисниць на передовій.

«Разом з українськими компаніями, фондами та небайдужими українцями нам вдалося зібрати кошти на пошиття 2 тисяч комплектів крутої, якісної форми для жінок на фронті. Жіночі лекала, врахування фізіології, щоб жінкам на фронті було хоч трохи комфортніше і тепліше, бо 24/7 вони боронять цілісність нашої країни. Тканина ріп-стоп, кольору мультикам, склад тканини за стандартами ЗСУ, тканина водостійка, просочена від швидкого спалахування, шви проклеєні від продування вітром, фурнітура одна з найнадійніших у світі — YKK. Кожен комплект утеплений високоякісним флісом та утеплювачем Slimtex», — каже засновниця ГО «Землячки» Ксенія Драганюк.

Разом із мережею «Аврора. мультимаркет», у межах акції #даруйтепло, зібрали 6 млн грн. Амбасадором збору стала українська співачка Ольга Полякова, а обличчям захисниць — Афіна. Фонд Олексія Ставніцера, співавтора проєкту «Приміряй її берці», який систематично підтримує захисниць на передовій полегшеними бронеплитам 4+ рівня захисту, задонатив 3 млн 420 тисяч гривень.

Кіберспортивний клуб NAVI провів зірковий матч на підтримку ГО «Землячки», де зібрали 1,014 млн грн на пошиття зимової форми. До гравців NAVI під час шоу-матчу приєднались Ігор Лаченков (блогер) та Коля Зирянов (комік), а також футболісти Олександр Зінченко (ФК «Арсенал») та Віталій Миколенко (ФК «Евертон»).

Снайперка Евгенія Емеральд, з позивним Жанна Д’Арк, зібрала ще 666 000 грн на теплу форму для посестер. Платформа для ефективної допомоги в Україні BE KIND разом із ком’юніті ІТ-лідерок WTECH задонатили 484 000 грн, провівши благодійні забіги по всьому світу на підтримку жінок на фронті. Також до збору долучилась українська платформа Women in Business з внеском у 289 936 грн. Більш ніж пів мільйона гривень задонатили небайдужі українці через інстаграм громадської організації «Землячки».