Головні тренди взуття, які будуть актуальні у 2021 році від Аліни Качоровської

22.01.2021

Аліна Качоровська, засновниця Kachorovska та Kacho Group

Жіноче модне взуття у 2021 році обіцяє бути сміливим, яскравим і незвичайним. Це повноцінне поєднання деталей, довжин і форм каблука, а також різноманітності підошов. Що саме обрати, вирішувати вам.  Але слід спиратися не тільки на власні оригінальні переваги, але і на сучасні тренди. Ми дізналися у Аліни Качоровської, засновниці Kachorovska та Kacho Group, яке саме взуття актуальне у 2021 році, що обрати для свого гардероба у найпершу чергу.

1.

Основною тенденцією я б назвала те, що в центрі опинилась особистість з її потребами та стилем життя. Фокус змістився з продукту на людину. Ми стали менш залежні від трендів, зосередилися на собі. Внаслідок цього люди більш ретельно аналізують свій стиль життя, визначають, у чому їм комфортно, у чому красиво, працюють зі стилістом. Так, ми говоримо про взуття, але воно не може бути відірваним від образу в цілому.

2.

Взагалі 2020 рік зробив величезний акцент на комфорті. Змінився наш образ життя, більше часу ми стали проводити вдома, менше в офісі, це вплинуло й на взуттєвий гардероб. Взуття без підборів не здає позицій: черевики, кросівки, кеди. В той самий час домашнє взуття “вийшло” на вулиці. В тренді — всі варіації лоферів, на масивній підошві чи ні, в залежності знов-таки від індивідуального стилю.

3.

Наступний тренд також пов’язаний з комфортом — квадратна форма носка або квадратний мис: ми хочемо, щоб усі пальчики вільно розміщалися на підошві босоніжок чи туфель. Дискомфортне взуття, навіть якщо воно візуально робить ногу вужчою, відійшло на задній план. Ми будемо вибирати більш широку носочну частину.

4.

Підбори нікуди не зникають. Висота знов-таки комфортна для вас: комусь зручно на 5 см, комусь на 9 см. Помітний тренд: підбори стали аксесуаром у взутті і забрали на себе увагу. Вони можуть бути дивакуватої форми або з матеріалів, що відрізняються від іншої частини взуття. Наприклад, підбори з плексигласу, фігурної форми або з якимось незвичайним покриттям. Також повертається взуття на платформі. Очікуйте босоніжки, сабо та човганці на суцільно з’єднаній платформі-підборі.

5.

Тренди у кольоровій палітрі я б розділила на дві категорії.

Перша – спокійні пастельні відтінки, які не зникають вже декілька сезонів: холодний беж, беж, світлі тони хакі. Інша категорія – навпроти спалах супер яскравих кольорів.

У топі лазур, помаранч, малинова фуксія. Та їхня лайтова версія — розбілені неонові кольори: бузковий, салатовий, рожевий, помаранчевий і так далі. Це також відображає суспільні настрої. З одного боку, ми прагнемо спокою та домашнього затишку, з іншого, усвідомлюємо, що життя відбувається тут і зараз, і не хочеться втрачати ані хвилини. Тож перевзуваємо свої м’якенькі капці на яскраво червоні босоніжки Tina та біжимо танцювати до ранку.

В цілому, я б сказала, що трендовий взуттєвий гардероб наразі складається з двох частин: базової та дуже святкової, дійсно ефектної.

 

 

Фото: https://kachorovska.com/

Читайте також: Белое платье на экспорт: Ольга Ладуренко о свадебном бренде DELIZA