Google та Netflix можуть долучитися до збереження культурної спадщини України

 У Давосі відбулася панельна дискусія за участі медіакорпорацій Google та Netflix про співпрацю у межах збереження та диджиталізації української культурної спадщини. Про це повідомив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко у Телеграмі.

«Наша панельна дискусія у Давосі «Від захисту культурної спадщини України до сприяння інвестиційним перевагам у всьому світі» відбулася за участі світових гігантів Google та Netflix. Говорили про досвід співпраці у межах збереження та диджиталізації української культурної спадщини, підтримки економіки країни під час повномасштабної війни рф, про ті проєкти, які вже вдалося реалізувати та нові перспективи», — написав Ткаченко.

Водночас міністр наголосив, що Давоський форум — важлива платформа, де голос України звучить дедалі гучніше. Він підкреслив, що українці мають вже думати про післявоєнне економічне відновлення та залучення впливових міжнародних партнерів до цього процесу.

Ткаченко подякував модератору зустрічі Anastasia Bondar за важливі слова: «Культурні цінності — це те, що визначає нашу поведінку саме у темні часи, а не коли все гаразд. Отже, ми тут не для того, щоб говорити «ми жертви», ми тут, щоб заявити, що ми борці і ми переможемо».