Grow up: 5 мультфільмів для розвитку дитини з раннього віку

Від українських режисерів

17.01.2019

Батьки намагаються розвивати дітей всіма можливими способами із раннього віку – за допомогою книг, ігор, занять творчістю. Мультики теж можуть не лише забезпечити дозвілля дитини, а й засобом для її розвитку. Звісно, мультфільми відрізняються один від одного та не всі вплинуть позитивно чи будуть корисними. Саме тому ми підібрали найкращі анімаційні стрічки, що здатні впоратися з цим завданням.

Світ чекає на відкриття

Світ чекає на відкриття – це серія мультфільмів, що розповідає про найвидатніші відкриття людства. Головні герої мультику – Трикутя, Квадрик і Кружко цікаво оповідають про те, як були винайдені фотографія, колесо, батарейка, вітрогенератор, сопілка, папір та історії інших відкриттів. Про винаходи, що створювалися звичайними людьми, які побачили проблему, що потребує вирішення або розгледіли незвичайне в звичайному. Мультфільм допоможе дитині з цікавістю спостерігати за навколишнім світом, а можливо навіть і зробити своє маленьке відкриття.

Це – наше, і це – твоє

Мультсеріал «Це – наше, і це – твоє» у легкій, яскравій і дотепній формі розповідає юним глядачам про здобутки і досягнення, якими пишається вся країна, і якими дітки можуть також пишатися. Мультики розкажуть вашій дітворі про один з найдавніших заповідників Асканія-Нова, найдовшу в світі українську гіпсову печеру, найбільші запаси солі в Європі, український літак «Мрія», чорнозем, трембіти та Шлях із варягів у греки.

Лепетуни

Розвиваючий мультик «Лепетуни» допоможе дітям у вивченні української мови, розширивши їхній словниковий запас, та сформує правильну вимову. Головними героями є тато Лепетун, мама Ярина, діти Леся та Андрійко, а ще бабуся і дідусь. Завдяки їх кумедним діалогам малеча дізнається синоніми, вирази та побутові назви речей, що обов’язково стануть у нагоді кожному маленькому українцеві.

Машинки-барвинки

Розвиваючий мультик для дітей «Машинки-барвинки» допоможе дітям у вивченні лічби від 1 до 10, кольорів, пір року, абетки, принципів роботи світлофора. Мультфільм допоможе підготувати малечу до навчання у дошкільному навчальному закладі або до першого класу.

Корисні підказки

«Корисні підказки» – це унікальна енциклопедія у мультиках. Разом з героями дитина знайде відповіді так такі запитання як: Що робити, коли тебе намагаються образити? Як захиститись від сонця та спеки? Як дарувати та вибирати подарунки? Як знайти нових друзів, якщо ти новенький у школі? Що краще їсти, аби бути здоровим? Мультфільм допоможе дитині зорієнтуватись в ситуації та обрати вірне рішення.

Подивитися усі мультики можна як по телевізору на ПЛЮСПЛЮС, так і онлайн ‒ на Youtube каналі.

— Читайте також: WoMo-находка: Магазин кукол American Girl