Гурт Vivienne Mort записав пісню на вірш загиблого Максима Кривцова

15.02.2024

Український інді-рок-гурт Vivienne Mort випустив пісню «Не ходи ти тут, не ходи». Слова пісні належать поету та військовослужбовцю Максиму Кривцову з позивним «Далі», який загинув на фронті.

«7 січня 2024 року в Донецькій області смертю герою загинув Максим Кривцов — поет, військовий, доброволець з 2014 року. Йому було 33. Ми були знайомі. Я написала пісню на один із його віршів. Вірю, що він її чує», — написала засновниця та солістка гурту Даніела Заюшкіна у соцмережах.

Максим Кривцов став добровольцем ще у 2014 році, потім служив старшим у бригаді швидкого реагування Нацгвардії. Після демобілізації допомагав іншим ветеранам. Від початку повномасштабного вторгнення «Далі» знову пішов до лав ЗСУ. Продовжував писати вірші та прозу, почав роботу над романом, який не встиг завершити.

Читайте також: «Teresa & Maria». Польський дует переспівав пісню Jerry Heil та Alyona Alyona

«Подруги Максима надіслали мені повну збірку його віршів. Перший вірш я прочитала, другий заспівала — вийшла пісня», — додала Даніела до запису пісні.

Гурт Vivienne Mort заснувала Даніела Заюшкіна у 2007 році в Києві. У 2020-му гурт потрапив до фінального туру конкурсу на здобуття Шевченківської премії у номінації «Музичне мистецтво». Зараз музиканти активно долучаються до зборів на потреби ЗСУ.

Долучайтесь до наших соцмереж, аби бути в курсі усіх важливих новин та подій: Facebook, Telegram, Instagram