Hair style: 5 гаджетів для догляду за волоссям

Найкращі помічники за версією Amazon

Зима не вічна, а це означає, що через деякий час ми із вами, нарешті, знімемо шапки і показуватимемо своє гарне волосся. Отже пропонуємо добірку найпопулярніших у світі девайсів для догляду за волоссям за версією Amazon. Зауважимо, що для всіх гаджетів є доставка в Україну.

Фен Revlon 1875W Infrared

Цей фен працює на основі двох запатентованих розробником технологій — Infrared Heat Technology та Tourmaline Ionic Technology. Перша забезпечує інфрачервоне тепло, яке повсюдно використовується у медичних закладах та салонах краси. Завдяки йому волосся не пересушується, стає м’яким та блискучим. Друга технологія також зменшує ризик ушкодження волосся та розрівнює його. Ціна: $16,69.

Плойка Remington Pro

Девайс здатен робити волосся хвилястим, не надто його закручуючи. Щодо функцій, то їх не так вже й багато: автоматичне включення/відключення кожні 30 секунд, щоб запобігти перегріванню волосся, максимальна температура — 210°С, автоматичне відключення у разі, якщо ви припиняєте користуватися пристроєм. Думаємо, що цей пристрій подобається багатьом замовницям через свою простоту у використанні. Ціна: $22,02.

Щипці Bed Head Wave Artist

Щипці мають керамічне покриття, функцію регулювання температури (найвища температура нагріву становить 200°С), а особлива конструкція дозволить вам формувати хвилі від самих коренів. Ціна: $11,99.

Прасочка для волосся HSI Professional Glider

Пристрій оснащено вісьмома мікродатчиками, які відслідковують температуру, рівномірно розповсюджують та знижують її у разі необхідності, щоб ви не спалили волосся. Внутрішня сторона щипців має керамічне покриття із турмаліновим шаром. Завдяки мінералу турмаліну, який є природним джерелом негативно заряджених іонів, під час випрямлення, розгладжується кожна кутикула кожної волосини. Саме тому волосся набуває здорового блиску. Ціна: $36,95.

Фен-гребінець Revlon Salon One-Step Hair Dryer & Volumizer

Гаджет, як то кажуть, «два в одному». Він виконує дві функції одночасно — розчісує волосся та сушить його. Завдяки цьому ви матимете пишну зачіску, навіть якщо ваше волосся від природи пряме. Додати об’єму допоможе масажний гребінець. Ціна: $59,99.

— Читайте також: Mobile World Congress: 7+ цікавинок із Барселони