У вівторок, 29 листопада, Україну може накрити нова хвиля ракетних атак з боку країни-терориста Росії. Про це написав у Telegram боєць ЗСУ, засновник організації “С14” Євген Карась.
За його словами, ймовірність того, що окупант знову атакує ракетами, становить 90% “за багатьма ознаками та перехопленнями”.
“Хочуть спробувати “великий-великий”. Ну де велика біда – там і скоріше її кінець. Не можу судити скільки нам лишилось терпіти. Але з огляду на цифри залишку ракет, я так розумію, ще 5 великих обстрілів і буде в РФ катастрофа. Але це розтягнеться на два-три місяця”, – заявив Карась.
Раніше військовий аналітик Олексій Гетьман розповів, що в РФ запасу ракет вистачить ще щонайменше на три-чотири масованих обстрілів території України.