Інтегральний показник Індексу інвестиційної привабливості України у другому півріччі поточного року сягнув 2,48 балів. Востаннє такий результат фіксували у середині 2020 року, коли у нашій країні вперше почали застосовувати практики локдауну та карантину. Про це свідчать результати дослідження, проведеного Європейською бізнес асоціацією.
Щодня ми працюємо на інфофронті, виствілюючи подвиги українських жінок та впливаючи на світову спільноту інформаційно.
Ми просимо нас підтримати, аби ми й надалі могли виконувати нашу місію на шляху до української перемоги
Підтримати womo.uaБільш рання оцінка, за першу половину року, становила 2,17 з 5 можливих балів. Проте приблизно половина учасників опитування заявила, що інвестиційний клімат в Україні радше несприятливий. За пів року кількість респондентів, які вважають інвестклімат вкрай несприятливим, скоротилася з 53 до 37%. Нейтрально оцінюють поточний інвестклімат 8% опитаних та ще 5% вважають його навіть сприятливим.
Приблизно половина (45%) учасників дослідження вважають, що загальна динаміка бізнес-клімату радше негативна. Ще 33% кажуть, що ситуація у цьому сегменті суттєво не змінилася. А 22% навіть вбачають ознаки покращення ситуації. Приблизно третина респондентів очікують на погіршення інвестиційного клімату, тоді як 46% вважають, що в цьому сегменті української економіки нічого не зміниться.

Раніше повідомлялось, що російські авіаудари збільшили темпи спаду економіки України у листопаді цього року у порівнянні з листопадом 2021-го орієнтовно до 41%.
Свежие новости
- Офіс генпрокурора: організаторам принизливих «вечірок» не інкримінують зґвалтування
- 24 лютого відбудеться показ стрічки «Лариса Кадочникова. Війна»
- Українка Дар’я Білодід стала амбасадоркою проєкту Міжнародної федерації дзюдо
- Перша леді США стане однією з ведучих «Греммі», яка відбудеться 5 лютого
- Надія Кіченок вийшла до парного півфіналу тенісного турніру WTA у Франції Новости на главной