Ініціатива для підтримання жінок на фронті

28.04.2023

ГО «Землячки» разом із мережею б’юті-барів G.Bar та квітковою фермою Villa Verde започаткували ініціативу для підтримання жінок на фронті — збирають кошти на пошиття жіночої тактичної літньої форми.

 28 квітня  2023 року мережа б‘юті-барів G.Bar та квіткова ферма Villa Verde об’єдналися, щоб долучитися до збору громадської організації “Землячки” на пошиття жіночої тактичної літньої форми.

В армії України служать понад 60 тисяч жінок. ГО «Землячки» від початку повномасштабної війни підтримує жінок на передовій, забезпечує амуніцією, взуттям, гуманітаркою, шиє форму з урахуванням жіночої фізіології та розповідає про життя і побут захисниць.

28 та 29 квітня квіткова ферма Villa Verde надає нарциси на благодійній основі, а мережа б‘юті-барів G.Bar розміщує букети у своїх салонах та пропонує клієнтам долучатися до збору. Гроші від продажу цих букетів передадуть на пошиття тактичної літньої форми для жінок-військових. Також клієнти G.Bar, які придбають букет, зможуть висловити свою подяку та підтримку захисницям, підписавши особисту листівку, що передадуть разом із формою на передову.


ГО «Землячки» підтримує жінок-військових, відправляючи захисницям жіночу військову форму (яку шиють самостійно), необхідну амуніцію, жіночу гуманітарку на волонтерських засадах. Розповідає про жінок на фронті, підтримуючи та популяризуючи культуру жінки-військового в Україні.