Instagram & Twitter: 13 корисних акаунтів для школярів

Пабліки для розумників

І знову хочемо запевнити батьків: якщо дитина постійно тримає гаджет у руках, це не означає, що вона розважається. Цілком ймовірно, що вона вчиться, відстежуючи корисні пабліки у соцмережах. А якщо ні, то можете порадити своїм школярам долучитися до наступних акаунтів.

Українська мова

Популярний додаток «Mova«, про який ми писали неодноразово, мєе акаунти у Іnstagram (@mova.ukr) та Тwitter (@Mova_ukr). Щодня ви будете отримувати важливі повідомлення щодо правопису українських слів, правил їх вживання із прикладами, а також тлумачення.

Також твіти можна отримувати й від пабліку @ukrayinskamova, де щодня з’являються правила із уживання фразеологізмів, словосполучень, сталих виразів. У твітах наводять правильний та помилковий варіанти вживання.

Також рекомендуємо долучитися до пабліку відомого інтернет-ресурсу @chytomo у Тwitter. Ви будете у курсі мовних та літературних новин України та світу, дізнаєтесь цікаве про сучасних поетів, надходження від українських видань, мовні курси тощо.

Історія

У зграї щебетунів ми віднайшли паблік @History_Ukraine, де публікуються факти з історії України-Руси у світлинах, а також ведеться рубрика «Цей день», у якій вказують на визначні події, що сталися в минулому певного дня. Такий самий акаунт (@history_ukraine) існує й в Іnstagram.

Щодо світової історії, то можете підписатися на сторінку @worldhistorychannel у Іnstagram. Тут також викладають фото державних правителів, наукових та громадських діячів, артистів, репродукції картин, присвячених важливим подіям у історії людства, і пояснюють у супровідному тексті що й до чого.

Англійська мова

Ми вже робили добірку Іnstagram-акаунтів, що допомагають вивчити ідіоми, поповнити словниковий запас, опанувати ділову англійську. І все ж таки хочемо запропонувати паблік @engmonsters, який вчить запам’ятовувати нові слова за асоціативним методом. Перевірили на собі — дуже дієво.

Точні науки

Пазли, тести, завдання на логіку та інші математичні вправи щодня публікуються у Іnstagram-пабліку @equation_mathematics.

Міні-статті, пояснення до фізичних явищ, цитати вчених, новини зі світу фізики публікуються на сторінці @physics_is_nature у Іnstagram. А багато відеоконтенту із захоплюючими експериментами є на каналі @chemistry.science.

На додаток

Не завадить мати у стрічці Іnstagram захоплюючі пейзажі від @nasa та @natgeo. У першому випадку позаземні, а у другому — земні. Також під знімками ви знайдете інформацію де, коли, чому, ким або чим вони зроблені та іншу змістовну інформацію.

Фото: Dan Winters

— Читайте також: Агенти майбутнього: 14 інсайтів науково-популярної конференції Brain&Ukraine