Інтерактивний науковий музей з безоплатним відвідуванням відкрився у ТРЦ Gulliver

У ТРЦ Gulliver відкрився інтерактивний науковий музей. Вхід для відвідувачів безоплатний
03.04.2023

31 березня у торгово-розважальному центрі Gulliver пройшло відкриття інтерактивного музею «Відкривай портал у науку», організований за підтримки Малої академії наук та однойменного Музею. Вхід у музей безоплатний за умови попередньої реєстрації.

У науковому просторі відвідувачі зможуть взаємодіяти з 22 експонатами. Наприклад, побачити, як зникає власна рука, дізнатися, як передається сигнал інтернету та на власному досвіді відчути, як полегшує наше життя винахід колеса. 

У ТРЦ Gulliver відкрився інтерактивний науковий музей. Вхід для відвідувачів безоплатний

«Цей простір вчергове доводить, що #наукавсюди, навіть в ТРЦ. Команда підібрала експонати так, щоб було цікаво і дорослим, і найменшим дослідникам», – розповіла  Марія Дуброва, директорка Музею науки МАН.

Особливість простору – у справжній майстерні ідей від Музею науки, яка сприяє максимальному розвитку креативності дітей та перевірки квітливості у дорослих. У цій локації працюватиме інтерпретатор, який допоможе вибрати ідею та видасть бокс з набором інструментів для реалізації.

«Мета нашого проєкту – відкрити справжній портал в науку, зробити її доступною для всіх. Зараз відчувається дефіцит заходів для сімейного дозвілля, тому сподіваємося, що наш інтерактивний простір стане локацією №1 для проведення часу у колі родини. Крім того, вже бачимо попит серед шкіл та освітніх закладів, які цілими групами записуються до музею», – додала  Катерина Жураківська, директорка з маркетингу БФК Gulliver.

Музей працюватиме з 31 березня по 30 червня з 11:00 до 17:00 у будні, та з 11:00 до 19:00 у вихідні. Понеділок та вівторок вихідні. Кожен охочий зможе відвідати науковий простір на 4-му поверсі ТРЦ Gulliver за адресою Спортивна площа, 1А.

У ТРЦ Gulliver відкрився інтерактивний науковий музей. Вхід для відвідувачів безоплатний

Забронювати місце можна за посиланням.

Для того, щоб забронювати місце:

  1. виберіть подію в календарі
  2. заповніть форму реєстрації та натисніть «Забронювати»

Для безпеки відвідувачів на території комплексу передбачено укриття, що знаходиться на паркінгу Р-1 ТРЦ.