Ірина Фаріон різко висловилася про Jerry Heil та Alyona Alyona

19.02.2024

Скандально відома мовознавиця, колишня народна депутатка від ВО «Свобода» і викладачка Ірина Фаріон вкотре негативно висловилася про представниць України на Євробаченні-2024 у Мальме. Цього разу вона піддала різкій критиці сценічні псевдоніми Jerry Heil і Alyona Alyona.

У студії радіо «Хвиля Гір» Фаріон розповіла, що не слухає попсу, не цікавиться музичним конкурсом, скептично до нього ставиться та обурюється псевдоніми співачок.

Ірина Фаріон

Фото: Youtube/Радіо Хвиля Гір

«Категорично не сприймаю тих двох. Але коли мені лізе в стрічку мого Facebook якась дивна ідентифікація — Аlyona Аlyona. А друга, якась взагалі, я не знаю, що це за назва. Просто фінал. Що з ними? Вони гібриди? Вони звідки? Альона приїхала з Саратова? Вона з Тули приїхала? Вона з Петербурга, з Москви, якщо вона Альона? Ім’я — це ідентифікатор. А та звідки приїхала? З Великої Британії? З США? Та це ганебесько на цілий світ», — зазначила Фаріон.

Крім того, їй не сподобалося, що дівчата написали конкурсну пісню двома мовами – українською та англійською.

Читайте також: «Teresa & Maria». Польський дует переспівав пісню Jerry Heil та Alyona Alyona

Раніше Фаріон писала про те, що її сторінку у Facebook заблокували через гнівний допис про переможниць.

«Панове! На ФБ знову заблокована через критику двох бабер з гібридним виттям», — обурилася вона.

У Швеції Аlyona Аlyona та Jerry Heil виступлять із піснею «Teresa & Maria», яка викликала бурхливі обговорення в Мережі через «неоднозначність згаданої Матері Терези».

Долучайтесь до наших соцмереж, аби бути в курсі усіх важливих новин та подій: Facebook, Telegram, Instagram