Іван Фролов представив колекцію на Лондонському тижні моди

Український дизайнер присвятив її Криму

21.02.2024

Перше сольне шоу Івана Фролова у модний столиці відбулося 2023 року. Цього разу бренд FROLOV представив свою нову колекцію на London Fashion Week.

Осіння лінійка була присвячена спогадам Івана Фролова про Крим, які надихнули дизайнера на власну модну концепцію нового сезону.

Колекція Іван Фролов

FROLOV представив колекцію на London Fashion Week. Фото: Chris Yates

«До анексії 2014 року я відвідував півострів щоліта. Неможливість побувати у цих місцях знову відродила в моїй пам’яті десятки образів, які хвилювали мене та вплинули на моє розуміння жіночності, сексуальності та свободи самовираження в кінці 90-х та 2000-х роках. Свобода та провокація є визначальними рисами бренду FROLOV», — поділився дизайнер.

Кольорова гама колекції була визначена спогадами з давніх поїздок до Криму. Так колір бургунді нагадав про полиці у вагонах потягів за маршрутом Київ — Севастополь.  Зелений вельвет — немов соснова хвоя під палаючим сонцем. А відтінки на корсетах для дизайнера уособлюють кримське надвечір’я та «спогади про нерівномірну засмагу на оголених тілах».

Читайте також: Мода під час війни: як українські бренди перебудували свою роботу

У новій колекції червоне мереживо поєдналося з пір’ям суконь та аксесуарів, а шкіряні сорочки – з тонким і прозорим вбранням. Ці поєднання також стали частиною спогадів дизайнера про жінок у строкатих, та попри всешикарних образах.

Бренд FROLOV, який у 2023 році став одним з найпопулярніших українських брендів серед світових зірок. У вбранні українського дизайнера неодноразово з’являлися Бейонсе, Кайлі Міноуг, Дженніфер Лопес, Megan Thee Stallion та Maneskin.

Долучайтесь до наших соцмереж, аби бути в курсі усіх важливих новин та подій: Facebook, Telegram, Instagram