IVC 2024: в Україні відбудеться найбільший ветеринарний захід

У межах події – наукова конференція, фестиваль грумінгу, ярмарок товарів та багато іншого

20.05.2024

25 та 26 травня в Києві відбудеться Міжнародний ветеринарний конгрес IVC 2024. Це найбільша профільна конференція в Україні, яка проходить двічі на рік за ініціативи Всеукраїнської гільдії ветеринарів. Цього року у ній візьмуть участь понад 70 спікерів — експертів цієї сфери. Також буде презентовано новий державний проєкт з ідентифікації домашніх тварин.

Крім того, організатори анонсували декілька важливих подій для ветеринарних лікарів, грумерів та власників домашніх тварин. Це найбільший фестиваль грумерів «УкраїнаГрум-2024» та масштабний ярмарок, у якому візьмуть участь понад 1000 торгових марок із товарами за спеціальними цінами. Вхід на ярмарок – вільний.

Також протягом двох днів всі бажаючі зможуть безкоштовно вакцинувати своїх улюбленців від сказу та інших захворювань. Події пройдуть в Pochayna Event Hall та на території ТЦ Gorodok Gallery. До речі, це благодійний захід, під час якого проходитиме збір донатів до фондів «Золота гривня» й «Госпітальєри».

IVC – для всіх, хто любить тварин

Вперше на Конференції петперентам буде приділено окрему увагу. Організатори запрошують усіх відповідальних власників взяти участь в акції «Зроби своє місто безпечним». Спеціально до Дня Києва ветеринарні лікарі клініки «Алден-Вет» зроблять чотирилапим гостям Конгресу 200 безкоштовних щеплень від сказу та інших захворювань, а також нададуть усім бажаючим безкоштовні консультації з годівлі, утримання та лікування улюбленців. Для участі в акції власники тварин мають заповнити форму за посиланням.

Найбільший ярмарок

Під час заходу працюватиме виставка професійних та авторських брендів «ЕкспоГрумUA-2024» та «Vetzoofest Kyiv». Це близько 1000 торгових марок-виробників кормів, товарів для грумерів, ветеринарних препаратів та обладнання, які можна буде придбати з великими знижками. Організаторами передбачена спеціальна зона відпочинку для хвостиків та якісна різноманітна фуд зона.

На ветлікарів чекає насичена дводенна програма лекцій у 12 секціях: понад 70 спікерів, які є провідними експертами ветеринарної справи та зообізнесу. Окрім профільних фахівців, спеціально з метою підвищення правової обізнаності ветеринарних лікарів, організатори запросили юриста-експерта з питань

Читайте також: «Не пропонуйте гроші за допомогу»: як українці допомагають притулкам тварин в умовах війни

Долучайтесь до наших соцмереж, аби бути в курсі усіх важливих новин та подій: Facebook, Telegram, Instagram