Катерина Осадча і засновниця фонду «Твоя Опора» завітали на новосілля до дітей-сиріт, яким придбали будинок: фото

Катерина Осадча з дітьми-сиротами
22.02.2023

Українська телеведуча Катерина Осадча та засновницею благодійного фонду «Твоя Опора» Валерія Татарчук приїхали в гості до дітей-сиріт, яким купили будинок на Івано-Франківщині. Дитячий будинок сімейного типу Целухіних у Рубіжному на Луганщині був зруйнований російськими окупантами.

Про це повідомляє благодійний фонд «Твоя Опора».

Катерина Осадча і засновниця фонду «Твоя Опора»

Фото: благодійний фонд «Твоя Опора»

Родина з 11 чоловік переїхала на Івано-Франківщину після того, як їх будинок повністю згорів. Під час пожежі загинув батько родини. Тому українська зірка разом з благодійниками відкрила збір на свій день народження, щоб придбати житло для сім’ї. Збір закрили через місяць від старту, зібравши 3,2 мільйони гривень.

“Коли дивилася на збір коштів, я просила, щоб тим, хто нам допомагав або хотів, проте не мав змоги, Бог надіслав сторицею. Дуже вдячна та низько вклоняюся всім — Катерині, Валерії, кожному та кожній, хто долучився. Бо таку суму нам би зібрати не вдалося ніколи”, — не стримує емоцій мама дитячого будинку сімейного типу Ірина Целухіна.

Дитячий будинок сімейного типу Целухіних

Фото: благодійний фонд «Твоя Опора»

Також жінка додала, що дітки почали адаптуватися і призвичаюватися до ного місця проживання – будуть плани, заводять нових друзів, посміхаються.

Фото: благодійний фонд «Твоя Опора»

Катерина Осадча і Валерія Татарчук приїхали провідати родину і подивитися, як вони облаштувалися на новому місці. Діти з радістю провели екскурсію новим будинком і показали, що у кожного є своє ліжко, шафа, іграшки та інші особисті речі.

Фото: благодійний фонд «Твоя Опора»

Зазначимо, що Целухіни стали першим будинком сімейного типу, якому допомогли з житлом в межах проєкту «Дім для дітей», ініційованим Катериною Осадчою та фондом «Твоя Опора». Невдовзі представниці проєкту оголосять новий збір, оскільки в Україні через повномасштабне вторгнення без дому залишилося близько трьох сотень дитячих будинків сімейного типу.