Keep calm: 7 мобільних додатків, які допоможуть дітям розслабитися

Йога, колискові, заспокоювачі та знімачі стресу

Напружені шкільні дні минули, отже саме час розслабитися! Ми пропонуємо декілька мобільних додатків, які допоможуть вашим дітям добре висипатися, навчать займатися йогою та зберігати спокій за будь-яких обставин.

Baby Shusher

Програма Baby Shusher допоможе заспокоїти малечу, яка вередує й не хоче засинати. Після її запуску смартфон почне програвати ритмічні шиплячі звуки, подібні до тих, які чує дитина у материнському лоні. Розробники наполягають, що ці звуки ефективніші за звичайні колискові або стандартні білі шуми. Додаток містить еквалайзер, який дозволить корегувати звук, а  також таймер (програвати шуми можна від 15 хвилин др 8 годин). Завантажити безкоштовно можете з play.google.com або tunes.apple.com.

Sleep Meditations for Kids

Цей додаток було розроблено за участі вчительки Крістіан Керр для дітей різного шкільного віку. Завантаживши її, діти почують цікаві історії, начитані спокійним голосом під музичний супровід. Програму можна застосовувати як під час перерв для всього класу, так і персонально. Sleep Meditations for Kids поступна безкоштовно на play.google.com та tunes.apple.com.

Smiling Mind

Утиліта допоможе дітям та підліткам впоратися з тиском, стресом та проблемами, із якими вони стикаються щодня. А також поліпшити здатність концентрувати увагу, розумітися із однолітками та дорослими й прокачати спортивні навички. Програма містить різноманітні вправи, розраховані на користувачів різних вікових категорій: 7 — 9 років, 10 — 12 років, 13 — 15 років, 16 — 18 років. Завантажити Smiling Mind можна безкоштовно з play.google.com або tunes.apple.com.

Yoga for Kids

Віртуальний тренер із йоги навчить ваших дітей розслаблятися, правильно дихати, займатися фізичними вправами. Утиліта має таймер, звуковий супровід, підказки, функцію нагадування. Безкоштовно її можна завантажити з ресурсу play.google.com.

YogaKids

Аналогічний попередньому додаток, розроблений для девайсів із операційною системою iOS. Для того, щоб завантажити його безкоштовно, відвідайте сайт tunes.apple.com.

Relax Melodies

Завдяки Relax Melodies діти зможуть краще висипатися під звуки природи, білий шум, спокійну музику. Також додаток можна застосовувати під час медитації або занять йогою. Безкоштовні версії ви знайдете на play.google.com та tunes.apple.com.

Take a Chill — Stressed Teens

Антистрес-записник допоможе підліткам долати кризові ситуації або їх наслідки. Користувачі зможуть виміряти рівень стресу та отримати корисні поради, як слід вчинити за тих чи інших обставин. Також до їх уваги — мотивуючі цитати, блокнот, який дозволяє швидко записати будь-які ідеї, які запам’ятовуються пізніше, нагадування, вправи для зміцнення концепції уваги, дошка для занотовування власних перемог. Додаток знаходиться на tunes.apple.com.

— Читайте также: Мальчики на кухне, девочки на коне: Как воспитывают детей в Монголии