Кейт Міддлтон відвідала українських переселенців у Великій Британії

Кейт Міддлтон відвідала Український громадський центр у місті Редінг. Принцеса отримала у подарунок український коровай, а також дитячий малюнок із написом «Кейт, я люблю тебе». Під час відвідин було оглянуто мистецький клас разом із кількома українськими дітьми, яким допоміг центр. Під час свого візиту волонтери розповіли члену королівської родини про адаптацію своїх послуг для допомоги українським сім’ям, які приїхали до Великої Британії.

Це далеко не перша зустріч родини монарха з українськими біженцями, яких прихистила Велика Британія. Так, раніше король Чарльз ІІІ зустрівся з українськими біженцями у Шотландії. Там монарх зустрівся з біженкою Інною Скворцовою – тут її родині допомогли облаштуватись. Українка заявила, що Велика Британія допомогла їй сховатись від російських ракет та знайти тут роботу. Скворцова назвала Абердін своїм другим домом, але сподівається повернутися до України.

Нагадаємо, принц і принцеса Уельські з перших днів російського вторгнення підтримують Україну й публічно про це говорять. Кейт Міддлтон допомагає першій леді у її кампанії зі збереження психічного здоров’я. Також Кетрін зустрічалася з Оленою Зеленською, коли вона приїжджала до Британії у вересні на прощання з королевою Єлизаветою II.