Киянка подарувала валійському пабу нове життя

Жінка вдруге відкрила заклад для мешканців Ньюпорта

12.03.2024

До повномасштабного вторгнення Владислава Крапивка мешкала у Києві. А в 2022 році їй разом із молодшим сином довелося залишити власну домівку. Невдовзі вона опинилася у Ньюпорті і вирішила взяти в оренду один з найстаріших пабів міста. Про це розповідає BBC.

Паб The Lamb у центрі міста працював до березня минулого року, поки його не довелося закрити через зменшення кількості відвідувачів і зростання операційних витрат. Проте Владислава Крапивка вирішила, що старовинному пабу, якому щойно виповнилося 160 років, можна дати ще один шанс. Українка згадувала, як вперше її вразила історична будівля, у якій розташований старовинний паб. Спочатку вона вирішила реконструювати приміщення. Суму для відновлення у 2500 фунтів стерлінгів допомогли зібрати друзі.

Паб The Lamb

Фото: bbc.com

«Мені подобається Ньюпорт, я бачу в цьому місці дійсно великий потенціал. Мешканці Ньюпорта доброзичливі та усміхнені. Проте центр міста виглядає занедбаним. І я хотіла би змінити ситуацію. Тут багато людей, які важко працюють, і їм потрібно мати місце тут, у центрі Ньюпорта, куди вони можуть приходити в маленький паб і отримувати задоволення», — пояснила Владислава.

Читайте також: Українка Юлія Горбаченко зняла Кейт Вінслет для британського журналу Porter

У День Святого Давида оновлений паб знову зустрів гостей з живою музикою на честь свого 160-річчя. В меню оновленого пабу – крафтові елі, лагери, сидри та місцеві спиртні напої.

Долучайтесь до наших соцмереж, аби бути в курсі усіх важливих новин та подій: Facebook, Telegram, Instagram