Київ став почесно найкращим містом світу у 2023 році

04.01.2023

Київ визнали почесно найкращим містом світу 2023 року за версією агенції Resonance. Українську столицю назвали «маяком мужності та стійкості». Автори рейтингу також зауважують, що, попри регулярні обстріли та пророкування експертів з усього світу «про неминуче падіння», Київ продовжує жити: кінотеатри, ресторани та театри залишаються відкритими, стильна молодь п’є фільтр-каву зі своїми собаками та ноутбуками.

Символом Києва назвали Києво-Печерську лавру. А головне досягнення української столиці — це дух, який не зламали загарбники. Автори рейтингу зазначили, що Києво-Печерська лавра, заснована у XI столітті, старша за російську столицю. Експерти звернули увагу, що після численних безжальних атак Київ має гарний вигляд. А мужній український народ перетворив російський план «Київ за три дні» на тривалу і зовсім не переможну війну для РФ.

«Завдяки стійкості, незламності мешканців Києва та хоробрості перед обличчям війни експерти агенції присудили столиці почесне звання «Найкраще місто 2023 року» у рейтингу «100 найкращих міст світу», — прокоментував результати рейтингу мер столиці Віталій Кличко.

У статті агенції відзначили інфраструктурний розвиток міста за останні 10 років, зокрема створення нових парків і скверів та впорядкування старих, наведення ладу з паркуванням, оновлення рухомого складу муніципального транспорту.

Resonance також оприлюднив традиційний рейтинг 100 найкращих міст світу 2023 року для життя, роботи, інвестицій та подорожей. На першому місці Лондон, далі Париж, Нью-Йорк, Токіо і Дубай.

Новини партнерів