Кличко: З Києва виїхав кожен другий мешканець

10 Березня 2022

З Києва виїхав кожен другий мешканець, наразі у столиці менш ніж 2 мільйони людей.

Про це заявив міський голова Києва Віталій Кличко в ефірі телеканалу “Україна 24”.

“Ключова мета росіян – це захопити Київ … оточити Київ, взяти в кільце, щоб потім вимагати і далі наступати, скинути владу і т.д. Хочу сказати, що їхні плани не втілюються в життя, дякуючи нашим хлопцям, які зараз в Бучі, Ворзелі, Ірпені, Гостомелі, де йдуть запеклі бої і наші хлопці зривають всі плани оточити Київ. І в цьому напрямку ми всіма силами допомагаємо”, – сказав Кличко.

За його словами, зараз Київ перетворився на фортецю.

Боротьба за людей: які рішення працюють у 2026 році

8 липня 2026 року в Києві HR Wisdom Summit 2026 об’єднає HRD, CEO та керівників компаній для обговорення найгостріших викликів ринку праці. Учасники говоритимуть про утримання талантів, адаптацію ветеранів, нові моделі управління командами та розвиток навичок, необхідних бізнесу вже сьогодні.