Книга Джилліан Андерсон про жіночі еротичні фантазії вийде в Україні

Збірка про сучасних жінок вийде друком в українському видавництві «Ще одну сторінку»

21.06.2024

Книга американської акторки Джилліан Андерсон під назвою Want зібрала анонімні листи сучасних жінок з усього світу. Її надрукує британське видавництво Bloomsbury Publishing, після чого вона має надійти у продаж вже 5 вересня.

Зірка серіалу «Сексуальна освіта» почала готувати книгу ще минулого року. На власний проєкт акторку надихнула книга Ненсі Фрайдер «Мій таємний сад». Вона вийшла в 1973 році й містила листи, записки й інтерв’ю жінок про сексуальні фантазії.

«З моменту виходу серіалу «Статеве виховання» друзі й журналісти почали запитувати мене, чи іноді жінки відчувають потребу ділитися зі мною своїми сексуальними проблемами чи фантазіями. Ну, вони цього не роблять. Саме це, зрештою, дало мені ідею для книги – так би мовити, «Мій таємний сад 21-го століття» – яка була б відвертою, глибокою та інклюзивною в усіх напрямках», — розповідала Андерсон в інтерв’ю The Guardian.

Акторка закликала жінок з усього світу писати їй листи про свої таємні сексуальні фантазії. До анонімних листів у збірці вона планувала додати власну історію. Так Джиліан Андерсон почала працювати над книгою Want, про страхи та фантазії сучасних жінок.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Ще одну сторінку (@1morepage.ua)

«Коли ми говоримо про секс, ми говоримо про жіночність і материнство, зраду й експлуатацію, згоду й повагу, справедливість і егалітаризм, любов і ненависть, задоволення і біль. І все ж з багатьох причин – деяких складних, деяких ні – так багато з нас не говорять про це. Наші найглибші, найінтимніші страхи й фантазії залишаються замкненими всередині нас, доки хтось не прийде з ключем», – ідеться в описі британського видавництва.

Книга Андерсон і стала таким ключем, вважають у Bloomsbury Publishing. Want показує, як жінки ставляться до сексу, коли вони можуть бути абсолютно анонімними.

В Україні книжка вийде друком у 2025 році у видавництві «Ще одну сторінку».

Джилліан Андерсон – відома американська акторка кіно, телебачення і театру, зірка серіалів «Корона» й «Сексуальна освіта». Андерсон також є активісткою й благодійною діячкою. У 2017 році разом з журналісткою й публіцисткою Дженніфер Нейдел написала бестселер «Ми: маніфест для жінок в усьому світі».

Читайте також: Публікуємо уривок з книги Емі Оделл “Анна. Біографія Анни Вінтур, головної редакторки Vogue”

Долучайтесь до наших соцмереж, аби бути в курсі усіх важливих новин та подій: Facebook, Telegram, Instagram