Книжка «Ukraїner. Країна зсередини» очолила топ продажів на Amazon

27.01.2023

Англомовна версія книжки «Ukraїner. Країна зсередини» («INSIDE UKRAINE. A Portrait of a Country and its People»), що вийде 16 лютого у британському видавництві Batsford, очолила топ продажів на Amazon у категорії Hot New Releases in History of Ukraine. Про це повідомляє пресслужба Держкомтелерадіо у Фейсбуці.

«Ukraїner. Країна зсередини» — книжка за мотивами першого кола масштабної експедиції Україною, яка тривала від літа 2016-го до зими 2018-го й охопила всі історичні регіони — від Слобожанщини до Поділля, від Волині до Таврії. Ініціатор проєкту — Богдан Логвиненко.

«Це переконливий візуальний портрет справжньої України, з любов’ю створений українцями за роки до масштабної війни. Це справжнє розмаїття величезної країни, другої за розміром у Європі, від мальовничих лісових сіл до великих міських житлових проєктів, приголомшливих гірських пейзажів і лиманів до промислових кар’єрів і середньовічних фортець. Це знайомство з людьми України та їхніми історіями, зокрема з виконавцями колядок, виробниками дикого меду, гончарями і залізничниками, художниками та майстрами з виготовлення оберегів», — зазначають на сайті Batsford.