Книжки, видані під час війни: ТОП-3 художніх тексти від видавництва Vivat

20.10.2022

Життя має тривати, бо це забезпечить наше майбутнє після перемоги. Тому видавництва оговтавшись від початку війни, розв’язану росією проти України, збірили свої плани та відновили випуск книжок. зокрема і вже, які описують війну. Презентуємо новинки від харківського видавництва Vivat.

Відбій повітряної тривоги

Олександр Грехов, Анастасія Нікуліна

Книжка «Відбій повітряної тривоги» створена спільно двома українськими митцями: художником Олександром Греховим та письменницею й волонтеркою Анастасією Нікуліною. Автори у форматі артщоденника описують перші місяці повномасштабного вторгнення. Ілюстрації та тексти — про спільний біль, спільну радість, спільні подвиги і вчинки, спільні срачі та меми. Про те, чим ми жили ці перші місяці після 24 лютого 2022 року.

Книжка видана двома мовами: українською та англійською, щоб читачі могли подарувати її іноземним друзям, які підтримували і зараз підтримують українців у боротьбі із ворогом.

Я іду шукати

Анастасія Нікуліна, Олег Бакулін

Анастасія Нікуліна та Олег Бакулін видала гостросоціальний пригодницький роман. Ми всі пов’язані. Але часто про це не здогадуємось. Засновник благодійного фонду, у якого викрадають доньку, і сам безслідно зникає. Слідчий на межі розлучення за будь-яку ціну хоче зберегти власну родину. Вулиці тремтять від нелегальних нічних перегонів, блогери-мільйонники полюють на хайп, а вихованці дитячого будинку щодня чекають на волонтерів. І поки кожен загруз у своїх проблемах, дивакуватий п’ятнадцятирічний хлопець уперто везе листа Миколаю через усю країну. Ми шукаємо здійснення своїх бажань. Та чи знаємо, що насправді хочемо знайти, автори намагаються відповісти на це питання у романі. 

Знайти країну амазонок

(Наталія Довгопол)

Іди за Чумацьким шляхом, каже легенда. Він приведе тебе до чарівної країни амазонок… Та часи амазонок минули, а історії про хоробрих войовниць викликають лише посмішку. Аж доки княжна Катря Замковецька, яку програли в карти, не вирішить у них повірити і не вирушить за легендою.

На шляху до Нової Терміскіри і вона, і її невипадкові супутники – шляхтич, який постає проти батька, загадкова скоморошка Талестра і таємничий помічник, який повсякчас ховає своє обличчя, – постануть перед складним вибором. І нікому не вдасться оминути того, що лежить на цьому шляху.

Авторка книжки Наталія Довгопол, українська письменниця, авторка дев’яти книжок для підлітків і дорослих, що багато років займалася історичними танцями, писала дисертацію про українські землі XVII століття. Написала в цей раз історичну та фантастичну, пригодницьку книжку.