Книжкові побачення: топ-5 нових видань про кохання

З весною прокидається жага до життя, ніжності та пристрасті. Навіть у моменти найбільшої скрути люди продовжують шукати кохання та читати про нього книжки. Разом із національною книжковою платформою Yakaboo рекомендуємо вам найцікавіші новинки про любов.

Таємна пригода… Антологія української еротичної прози порубіжжя ХІХ–ХХ ст.

упорядник Євген Плясецький

Таємна пригода… Антологія української еротичної прози порубіжжя

Еротичні твори від наших українських класиків — це щонайменше цікаво. А загалом дуже тонко й красиво, цілком у європейській тенденції порубіжжя ХІХ–ХХ ст., а часто у її авангарді. Найрафінованіші твори про пристрасть і бажання від Франка, Кобилянської, Винниченка, Підмогильного та інших знаних письменників відверто й чуттєво розкажуть про те, як кохалися українці 100 років тому. Для нас ця антологія — натхнення та одночасно можливість нарешті побачити нашу класичну літературу повнішою, без цензури.

Елефтерія зі Стамбула

Кемаль Їлмаз

Елефтерія зі Стамбула

Надзвичайно цінними є книжки, у яких історії маленьких людей відбуваються на тлі Великої історії. Суперечка греків та турків за Кіпр призвів у ХХ ст. до кількох масштабних трагедій, про одну з яких йдеться у романі — Стамбульський погром 1955 року. Велика частина міських греків, які втратили все, були змушені покинути Стамбул та Туреччину назавжди. Саме через ці події навіки розлучаються двоє молодих закоханих, а таємницю їхньої любові доведеться розгадувати через тридцять років їхній доньці, яка нарешті зустріне батька у найпрекраснішому місті на Босфорі.

Спогади про нього

Коллін Гувер

Спогади про нього

Коллін Гувер — літературний феномен минулого року. Черговий роман потішить любителів складних сюжетів. Головна героїня скоїла помилку і пробула у в’язниці п’ять років. Повернувшись до рідного міста, вона не може возз’єднатися із донькою, яку віддали опікунам. Жінці потрібно доводити, що вона заслуговує на довіру, повагу та новий шанс. Кохання, яке спалахує між нею та власником місцевого бару наражає на ризик усі її плани. Роман — відверта історія про вибір, відповідальність і любов, що долає всі перешкоди.

Пляжне чтиво

Емілі Генрі

Пляжне чтиво

Що відбувається, коли у книжці зустрічаються двоє письменників? Правильно, роман! Відомий прозаїк та успішна авторка дамських романів на три місяці поселилися у сусідніх будинках. Кожному з них потрібно здолати творчу кризу, особисту життєву драму та написати книжку, на яку чекають видавці. Познайомившись, вони вирішують змінити амплуа: протягом літа він напише щось життєрадісне, а вона створить “великий американський роман”. Чи вийде у них щось? Однозначно, але не те, про що ви думаєте!

Перші

Марія Олекса

Перші

Для юних про юних написала свій дебютний роман журналістка Марія Олекса. Те, що буває у житті вперше, ніколи не повернути й, можливо, варто більше цінувати та частіше згадувати. Шкода, що зазвичай, як і у цій книзі, молоді люди зустрічаються надто рано, щоб зрозуміти, ким вони можуть стати одне для одного. Старий Київ, літо, перші поцілунки закінчуються там, де починається невідворотне дорослішання героїв з його важкими рішеннями та новими пріоритетами. Але на відстані років стає краще видно, куди (чи все ж таки за ким) вони бігли увесь цей час.