Когда перестанет работать метро?

Говорит Виталий Кличко

Мер Киева — Виталий Кличко сообщает, что киевский метрополитен останавливает свою работу 17 марта во вторник в 23:00, а не 18 марта, как планировалось раньше.

Согласно решению правительственной комиссии по техногенно-экологической безопасности и чрезвычайных ситуаций и постановлением Кабинета министров, Киев должен закрыть метрополитен. Так же, как Днепр и Харьков. Поэтому сегодня с 23 часов киевский метрополитен прекращает перевозку пассажиров. Предварительно до 3 апреля », — пояснил Кличко.

Наземный транспорт будет работать как обычно, дублируя маршрут линий метро.

В Києві тимчасово закривається метрополітен

Друзі! Київ живе в умовах суворих обмежувальних заходів. Згідно рішення урядової комісії з техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, та постанови кабінету міністрів, Київ повинен закрити метрополітен. Так само, як Дніпро та Харків. Тому, сьогодні з 23-ої години київський метрополітен припиняє перевезення пасажирів. Попередньо до 3 квітня. Наземний пасажирський транспорт працює в штатному режимі, дублюючи лінії метро. Я закликаю киян піклуватися про своє здоров'я та безпеку і залишатися вдома. Ті ж, кому потрібно в цій ситуації їздити на роботу, мають берегти себе і оточуючих — користуватися засобами індивідуального захисту.

Опубліковано Віталієм Кличком Вівторок, 17 березня 2020 р.