«Кохання», «світанок» і «зорепад». Штучний інтелект обрав найгарніші українські слова

28.02.2024

Поняття краси, звичайно, суб’єктивне, адже кожна людина визначає для себе прекрасне із власного досвіду, знань, світогляду, тощо. Проте визначитися з естетичними вподобаннями серед величезної кількості слів української мови може також і штучний інтелект. Які слова він вважає найгарнішими? Про це розповідає Telegraf.

Так, наприклад, за версією Google Gemini, найкращі слова ті, що мелодійні, емоційні та милозвучні. До них належать такі слова як «дякую», «кохання» «надія», «свобода», «Україна», «вишиванка», «калина».

Claude.ai у відповіді на запитання обрав слово «воля»:

«Воля» — це можливість творити, розвиватися, йти вперед. Це право кожної людини на гідне життя. В українській мові воно звучить особливо ніжно і водночас сильно. «Воля» — як подих свіжого вітру, що розганяє хмари і відкриває яскраве небо. Тому саме це слово я вважаю найгарнішим в українській мові.

Читайте також: Українська мова стала трендом року на Duolingo

Для ChatGPT 3.5 найгарнішим є слово «зорепад», а для Copilot – слово «світанок».

«Світанок — це початок нового дня, нової надії, нових можливостей. Світанок — це символ життя, світла, радості. Світанок — це слово, яке надихає мене на творчість і позитивне мислення. Я думаю, що це найгарніше українське слово». 

Долучайтесь до наших соцмереж, аби бути в курсі усіх важливих новин та подій: Facebook, Telegram, Instagram