“Команди майбутнього”: топи бізнесу обговорять людський капітал на Wtech Meetup

19 червня о 16:00 у Kooperativ Hub у Києві відбудеться перший у 2021 році Wtech Offline Meetup. Цього разу учасниці ком’юніті та друзі Wtech зберуться, аби обговорити, якими характеристиками мають володіти команди майбутнього. 

“Ми будемо говорити про найважливіший аспект бізнесу — про людей. Команди майбутнього  — це актуальна тема для кожної компанії, що прагне не просто залишатися на вершині, але й підкорювати нові горизонти”, — прокоментувала Вікторія Тігіпко, засновниця і керуючий партнер TA Ventures та founder Wtech.

“Нам вдалося об’єднати експертів, які поділяться безцінним досвідом. Його учасниці Wtech-ком’юніті зможуть одразу втілити на практиці у власних компаніях”, — додала Вірослава Новосильна, founder Wtech та СЕО SLOVA Tech PR. 

Окрім Вікторії Тігіпко та Вірослави Новосильної, спікером виступить Андрій Оністрат, ведучий YouTube-каналу “Бегущий Банкир”, бізнесмен, віцепрезидент Федерації тріатлону.

У панельних дискусіях візьмуть участь представники компаній, що формують спільноту  Wtech & Friends: Preply, Uklon Tech, Credit Agricole, Cisco, Readdle, Parimatch Tech, Amazon Web Services, Growth Shop, Pufetto, ALGORTM, RetargetApp. 

Модератори заходу: СОО Wtech Аліна Щербина та засновниця Wtech, СЕО SLOVA Tech PR Вірослава Новосильна. 

Теми до обговорення: 

  • It’s a match: як компаніям знайти та втримати найкращих працівників 
  • Міжнародні принципи teal-організацій для стартапів в Україні

Захід закритий, тому потрапити на нього можна після реєстрації у формі