Компанія Хуавей запустила yкраїномовний додаток Digital Inclusion для безбар’єрного спілкування

Мобільний додаток створено як рішення для альтернативної і додаткової комунікації, коли вербальна комунікація неможлива

18.06.2021

Компанія «Хуавей Україна» у співпраці з ГО «Здорове суспільство» та соціальним підприємством «ДивоГра» в рамках соціального партнерства за підтримки Міністерства освіти і науки України запустила додаток Digital Іnclusion для безбар’єрного спілкування. Мобільний додаток створено як рішення для альтернативної і додаткової комунікації, коли вербальна комунікація неможлива, зокрема дітей і дорослих з аутизмом та людей після інсульту, травм, під час лікування,  а також для розвитку мовлення та творчого мислення всіх. 

Мобільний додаток під назвою Digital Inclusion можна завантажити на телефони та планшети (на всіх операційних системах). Також створено вебверсію www.dimobi.org.ua.

«Новітні технології мають значний потенціал для спільного пошуку рішень, важливих для суспільства. Технології впливають на всі сфери нашого життя, тому потрібно разом вчитися, працювати, знаходити інноваційні рішення, які створюють рівні можливості для всіх у цифровому світі. Мобільний додаток Digital Inclusion – це результат соціального партнерства», — сказав керівник департаменту комунікацій «Хуавей Україна» Дун Айбо.

Мобільний додаток виконує функції:

1)      цифрової інклюзії всіх: створювати різноманітні рішення для  розвитку в суспільстві екосистеми та культури підтримки дітей та дорослих із розладами аутистичного спектра та іншими порушення мовлення;

2)      вільного спілкування завдяки інформаційно-комунікаційним технологіям (ІКТ): забезпечити доступ до цифрових інструментів альтернативної і додаткової комунікації усім зацікавленим сторонам, а не лише родинам та освітянам, які залучені у процес реабілітації ментального здоров’я, для відновлення мовлення, зокрема дітей з аутизмом та людей після інсульту і травм;

3)     цілісного розвитку людини у цифровому світі, безбар’єрності й готовності до можливостей у цифровій економіці: розвивати соціальне підприємництво, креативні індустрії, туризм та залучати в якості співробітників або самозайнятих людей із розладами аутистичного спектра та іншими розладами мовлення; створювати рішення у сфері освіти та різних галузях економіки, щоб забезпечити мобільність, доступність, інклюзивність у різних проявах – фізичну, соціальну, психологічну, економічну безбар’єрність.

Новини партнерів