Королева-консорт Камілла відмовилась від фрейлін, але зекономити кошти двору не вдалось

Британська королева-консорт Камілла відмовилася від фрейлін, які грали важливу роль у королівському житті. Це рішення поклало край багатовіковій традиції британської монархії. Про це повідомляє Daily Mail.

Раніше жінки при дворі супроводжували королеву Єлизавету під час офіційних заходів та у закордонних поїздках. За даними видання, тепер їхнє місце займуть шість «соратниць» монарха з близького оточення, які надаватимуть підтримку та складатимуть компанію Каміллі на різних заходах. Їхні імена вже назвали представники Букінгемського палацу: Сара Тротон – лорд-лейтенант графства Уїлтшир та троюрідна сестра короля Чарльза, баронеса Джейн фон Вестенхольц, леді Фіона Ленсдаун – дизайнер інтер’єрів, леді Кетрін Брук – дочка леді Сьюзан Хассі, колишньої фрейліни Єлизавети II; баронеса Карлін Чізхолм – пер, представляла консерваторів у Палаті лордів, та леді Сара Кесвік.

«Королева-консорт не потребувала фрейлін, а супутниці королеви будуть виконувати іншу роль. Вони тут, щоб надати Її Величності підтримку та компанію. Наприкінці напруженого дня приємно мати поряд із собою давнього друга,» – цитують інсайдера із палацу журналісти Daily Mail.

Соратниці королеви отримуватимуть номінальну плату та покриття своїх витрат майже як і фрейліни. Колишні придворні помічниці Єлизавети ІІ також збережуть свої робочі місця та доходи – вони «продовжуватимуть допомагати королю у проведенні офіційних заходів у Букінгемському палаці», повідомляє видання.