Кошти з переглядів кліпу на спільний трек Еда Ширана й гурту «Антитіла» підуть на благодійність

Британський співак Ед Ширан та український гурт «Антитіла», учасники якого зараз захищають Україну, презентували спільний трек «2step».

Про це повідомляє пресслужба гурту.

«Пропозиція від команди Еда записати спільну пісню — це ще один вияв підтримки від народу Великої Британії й безпрецедентний вчинок, який гарантовано створить потужний імпульс», — йдеться у дописі.

Оскільки учасники виконували свою роботу як військовослужбовці, то їм було досить складно створити і записати українську лірику й вокал у студії. Окрім того, студія Bobina Records, на якій гурт зазвичай записував власні пісні опинилася під окупацією.

«Але завдяки Максиму Сиволапу, нашому другу і незмінному співавтору та аранжувальнику багатьох пісень, ми справилися зі своєю частиною», — розповіли у гурті. 

В українському тексті до пісні Еда Ширана 2Step соліст Тарас Тополя вирішив розказати власну історію того, як для його родини почалася війна.

«І це не лише моя історія, це історія мільйонів українців, сім’ї яких розлучили, а подекуди і назавжди, жахливі бомбардування й війна», -каже соліст.

Усі виручені кошти з монетизації відео на Youtube та з роялті підуть на благодійність до благодійного фонду Music Saves UA.