Куди піти із дітьми 8 та 9 червня

Найцікавіші заходи

Свежее:
В Украине в этом году 25 апреля, 2 мая и 9 мая будут обычными рабочими днями

Приблизний план WoMo-вікенду. Більше — в нашому Календарі. Якщо не вказана ціна за вхід, значить, вхід вільний.

1. Фестиваль «Плани на літо у Мистецькому арсеналі»

Програма подій на Літній сцені у дворі Мистецького арсеналу пропонує ілюзію подорожі у нові контексти реальності за допомогою музики, поезії і кіно. Цим ми прагнемо вплинути на якість щоденного життя у місті через підсилення культурної цінності дозвілля. Програма на червень.

 • Коли: 1 червня — 7 вересня
 • Де: Мистецький арсенал, вул. Лаврська, 10 — 12
 • Вартість: від 80 грн

2. Екскурсія «Свято драконових човнів»

А 8 червня о 14:00, у День культурної спадщини Китаю, Музей ім. Ханенків запрошує на тематичну екскурсію з майстер-класом. У залі мистецтва Китаю вам розкажуть про кольори, звуки, смаки і запахи свята. А далі — перейдете до музейного дворика для дитячого майстер-класу. Рекомендований вік дітей: 6-11 років.  Запис на екскурсію: (099) 667-49-06, (044) 235-32-90 (телефон доступний в робочий час музею з 10:30 до 17:00 з середи по неділю).

 • Коли: 8 червня
 • Де: Музей ім. Ханенків, вул. Терещенківська, 17
 • Вартість: дорослим вхід за квитком до азійської експозиції, дітям — 130 грн

3. Виставка «ReWhale»

Виставка порушує актуальну проблему забруднення Світового океану. Інтерактивна проекція, відеомепінг та параметричні об’єкти перенесуть вас до морської безодні й ви опинитеся в компанії кита. За допомогою інтерактивного елементу виставки ви зможете побачити, як ваші дії впливають на життя морських мешканців. Через синтез мистецтва, архітектури та музики виставка привертає увагу до відчутних наслідків винищення морської флори та фауни, а також пропонує варіанти вирішення проблеми забруднення Світового океану.

 • Коли: 4 червня — 3 липня
 • Де: America House Kyiv,  вул. Пимоненка, 6
 • Вартість: безкоштовно, не забудьте взяти паспорт або посвідчення водія

4. Мультфільм «Секрети домашніх тварин 2″

Улюблені домашні тварини повертаються! Популярні герої та нові «темні конячки», ще більше карколомних пригод і багато пухнастих таємниць в комедії для всієї родини.

 • У прокаті із 30 травня

5. Фестиваль «Fun Family Fest»

На вас чекають: батути, спортивні ігри, басейн, контактний зоопарк, майстер-класи, бьюті- та фотозони, мотузковий парк, розіграші, подарунки, місто профасій, ярмарок, фуд-корти та багато інших розваг.

 • Коли: 8 — 9 червня
 • Де: Sky Family Park, просп. Генерала Ватутіна, 2-Т
 • Вартість: уточнюйте

6. Фільм «Люди Ікс: Темний Фенікс»

Це – історія про Джин Ґрей, одну з найулюбленіших героїнь саги про «Людей Ікс», яка перевтілюється у легендарного Темного Фенікса.  Виконуючи смертельно небезпечну рятувальну місію у космосі, Джин зазнає удару якоїсь космічної сили, що перетворює її на одного з найпотужніших мутантів у світі. Борючись із цією дедалі більш мінливою силою і одночасно з власними особистими демонами, Джин стає некерованою, руйнує сім’ю Людей Ікс і загрожує знищити саму матерію, з якої складається наша планета. Найбільш напружений та емоційний фільм про Людей Ікс за всю історію. Кульмінація 20-річної кіноепопеї про Людей Ікс, де сім’я мутантів, яких ми вже встигли вивчити і полюбити, змушена боротися з найбільш нищівним ворогом – членом власної родини. Головну роль виконує Софі Тьорнер, відома багатьом як Санса Старк із серіалу «Гра престолів».

 • У прокаті з 6 червня

7. Шоу-програма «Небесні коні»

08 та 09 червня у Древньому Києві відбудеться свято гармонії людини й природи — шоу-програма «Небесні коні».
Вся унікальна колекція коней близько двадцяти історичних порід постане перед очі відвідувачів Князівства «Київська Русь». Тут будуть представителі найвищої породи у світі – шайри, найважчої – бельгійські ваговози, найменшої – шетландські поні, найдревнішої – ахалтекінці. А ще граційні фризи, швидконогі арабські скакуны, безмежно милі хафлінгери та багато інших коней, яких разом в одному місці можливо побачити лише у Древньому Києві. І лише під час такої виставки. Початок програми близько 14:00.

 • Коли: 8 — 9 червня
 • Де: Київська обл., Обухівський р-н, с. Копачів, Парк «Київська Русь»
 • Вартість: для дорослих — 170 грн, для студентів та пенсіонерів 150 грн, для школярів 60 грн, дошколярикам — безкоштовно
— Читайте також: План дій: Куди піти в Києві в червні