«L’Oréal Україна» запустила 6-й сезон загальноосвітньої програми «Краса для всіх»

За 5 років реалізації загальноосвітньої програми в Україні 164 жінки безоплатно здобули освіту у сфері краси

У лютому 2022 року L’Oréal Україна розпочала 6-й сезон проєкту «Краса для всіх», щоб допомогти жінкам, які постраждали від домашнього або гендерно зумовленого насильства, здобути безоплатну освіту у сфері краси. Мета програми — за допомогою спеціального курсу навчити жінок, які перебувають у непростій життєвій ситуації, основ перукарської майстерності та допомогти їм побудувати свій шлях до кращого життя.

У 2022 році L’Oréal розпочала навчання одразу у двох містах України: Києві та Львові. У Києві програма реалізовується у приміщенні Київського коледжу легкої промисловості, що стало можливим за сприяння Київської міської державної адміністрації та фінансової підтримки уряду Великої Британії. У Львові — на базі Молодіжного навчального центру імені св. Івана Боско. 

Протягом шести місяців, із лютого по липень 2022 року, учасниці проходитимуть навчання у групах (до 25 осіб у кожній групі) із дотриманням усіх заходів безпеки. Програма передбачає понад 500 годин навчання як в онлайн-, так і в офлайн-форматі. Після завершення навчання учениці отримають дипломи про здобуття професії перукарки. 

«Щоб розірвати коло насильства, жінці дуже важливо мати підтримку та економічну незалежність. Школа «Краса для всіх» дає учасницям можливість не тільки опанувати нову професію, але й відновити віру в себе та почати краще життя. Багато випускниць вже сьогодні мають пропозиції працювати за новим фахом. Віримо, своїм прикладом вони надихатимуть тисячі українок втілити мрію у реальність», — коментує керівниця програми UNFPA з протидії та запобігання гендерно зумовленого насильству Олеся Компанієць.

За 5 років реалізації загальноосвітньої програми в Україні 164 жінки безоплатно здобули освіту у сфері краси. У 2022 році до програми приєднаються ще понад 100 українок. Незабаром компанія відкриє навчальний центр в Одесі.

«За 5 років реалізації програми, ми бачимо, як життя жінок кардинально змінилось. Більшість працюють в салонах краси, навіть деякі відкрили власні салони. Вони стали фінансово незалежними, не побоялись змінити професію. Деякі випускниці приєднались до команди тренерів нашого бренду Matrix. Для нас це найбільша нагорода та визнання того, що програма, яка націлена на підтримку найбільш незахищених жінок, дійсно змінює їх життя на краще», — каже директорка з корпоративних комунікацій L’Oréal Україна Катерина Захараш. 

Реалізація програми здійснюється спільно з Фондом ООН у галузі народонаселення та за підтримки Фундації L’Oréal.