«L’Oréal Україна» завершила 5-й сезон загальноосвітньої програми «Краса для всіх»

У серпні 2021 року «L’Oréal Україна» завершила 5-й сезон загальноосвітньої програми «Краса для всіх», покликаної допомогти жінкам, які постраждали від домашнього та гендерно зумовленого насильства, здобути безплатну освіту у сфері краси. Реалізація програми здійснюється спільно з Фондом ООН у галузі народонаселення та за підтримки Фундації L’Oréal. 

Мета програми — за допомогою спеціального курсу, розробленого майстрами бренду Matrix, навчити жінок, які перебувають у непростій життєвій ситуації, основ перукарської майстерності та допомогти їм побудувати свій шлях до кращого життя. 

У 2021 році L’Oréal розпочала навчання одразу у двох містах України: Києві та Львові. У Києві програма реалізується у приміщенні Київського коледжу легкої промисловості, у Львові — на базі Молодіжного навчального центру імені св. Івана Боско.  

Протягом семи місяців, з лютого по серпень 2021 року, учасниці проходили навчання у групах (до 20 осіб у кожній групі) із дотриманням усіх заходів безпеки. Програма передбачає понад 500 годин навчання як в онлайн-, так і в офлайн-форматі. Після завершення навчання на випускній церемонії 30 серпня 64 учениці отримали дипломи про здобуття професії перукарки.  

«Щоб розірвати коло насильства, жінці дуже важливо мати підтримку та економічну незалежність. Школа «Краса для всіх» дає учасницям можливість не тільки опанувати нову професію, але й відновити віру в себе та почати краще життя. Багато випускниць вже сьогодні мають пропозиції працювати за новим фахом. Віримо, своїм прикладом вони надихатимуть тисячі українок втілити мрію у реальність» — каже керівниця програми UNFPA з протидії та запобігання гендерно зумовленого насильства, Олеся Компанієць.

За 5 років реалізації загальноосвітньої програми в Україні 164 жінки безплатно здобули освіту у сфері краси.

Сьогодні програму «Краса для всіх» представлено в понад 25 країнах Латинської Америки, Азії, Європи та Середнього Сходу. 

«В умовах загострення соціальної нерівності жінки непропорційно більшою мірою страждають від наслідків кризи. Водночас в усьому світі відзначається зростання домашнього та сексуального насильства, в тому числі через запроваджений режим самоізоляції. Для нас вкрай важливо підтримувати найбільш незахищених жінок. Саме тому ми спрямували всі зусилля на масштабування проєкту в Україні у 2021 році з метою допомогти жінкам у досягненні соціальної та професійної інтеграції, та маємо чудові результати – понад 164 жінки опанували професію перукарки та розпочали нове життя завдяки участі у програмі», — каже директорка з корпоративних комунікацій «L’Oréal Україна» Юлія Романенко-Копчинські.